Tekstovi Burazzera

Milner i Henderson lome Čelsi

Scenario je ovaj, 83 minut 0:0 korner za liverpool Van Dajk se zaleće i pogadja prečku tako da lopta leti uvis 10ak metara,Kepa skace hvata loptu ali nezgodno pada i ispusta je pravo na nogu Salahu,ovaj gadja mrezu koju u Suarez stilu cuva David Luiz.Pre nego sto je Klop stigao da ispizdi na klupi,sudija pokazuje na belu tacku.Kepa koji je zadobi ...Pročitaj više

Juri Juve 1/4 finale

Juventus-Atletico svi znamo da ce se Čolo braniti njemu svojstveno,ali sa druge strane koliko god neki ljudi ne voleli Ronalda on jeste covek za znacajne utakmice,moje misljenje je da ce Juve prepoloviti prednost u prvom poluvremenu,i da cemo u drugom videti pravu goleadu,i moj ti je 1&GG (4.10).... Srećno burazzeri ...Pročitaj više

snuker

ovogodisnje svetsko prvenstvo u snukeru se odrzava u Prestonu,gradu ciji se istoimeni fudbalski klub zamalo plasirao u prvu ligu engleske pod vodjstvom Davida Moyesa pocetkom ovog veka.Sada ipak zaobilazimo fudbal i oko bacamo na duel 1/4 finala izmedju Marka Alena i Stjuarta Bingama.Dosta iskusnijji Bingam je pre samo par nedelja izgubio finale O ...Pročitaj više

Ajax

Real Ajax.............................GT1.............................tacan br golova gost 1 kv.2.70 ...Pročitaj više

Indija Live

East Bengal gubi na poluvremenu,valjalo bi probati keca jer su nesumnjivo bolja ekipa kvota 4.30 srećno ...Pročitaj više

BundesliGGa

Danas mažem nemce na golove,skoro ceo današnji repertoar osim Šalkea. Mochengladbach-Wolfsburg———->GG3+..................Bayern-Hertha————>GG.................Freiburg-Augsburg———>GG.................Dusseldorf-Nurnberg———-> 1&GG..........srećno! ...Pročitaj više

Pitanje jedno

Jel jos nekom crashovao maxbetov sajt

SERIA B GG3+?? & goleada u Eindhovenu

Sigurno se pitate dal je ovaj normalan ko jos tipuje na vise golova kod 'talijana,medjutim mec Salernitana-Benevento 21:00 je po meni onaj koji ce prevariti ocekivanja.Ovde je forma na strani gostiju kojima svakao dajem prednost i prvi od 2 tipa jeste------> G2+(2.30) ,ali tip koji ja stavljam na svoj tiket jeste------> GG3+(2.50) uz ...Pročitaj više