Nas dragi Znojmo je danas i zvanicno ispao iz 2 ceske lige,ali ne bilo kako vec sa stilom 7+ Gg I 2+I Hvala i srecno ...Pročitaj više

Savet

Nikada Ali nikada nemojte da igrate da ce da pobedi ekipa koje se bori za opstanak a igra protiv neke ekipe koja je na sredini tabele, realno da je to dobra ekipa ne bi se borila za opstanak, kako sinoc Caen tk danas cuveni znojmo, nzm jos sa par ekipa je tako bio slucaj ove sezone. Msm izbegavajte to, glupo je da igrate da ce da pobedi ekipa koja ...Pročitaj više

Austria Amateri

St.Polten (Am) - Parndorf Oba tima daju gol / Zbir golova (2.5) Tip:Da/V 1,65 Obe ekipe obezbedile opstanak i igraju utakmicu koja nema znacaj tako da ocekujem goleadu.Poslednjih pet duela doslo 3+ a 4 od 5 gg.Za opasnije varijante i 4+ na mozzartu 2.20 kvota.Pozurite mažiteee... ...Pročitaj više

MAS TABORSKO 2

Pogledati tabelu,sa pobjedom ostaju u ligi,5.3 je dvojka na poluvremenu,probati. ...Pročitaj više

Češka 2. liga!

Ajmo probati jedan lud lajv bez mnogo zaletanja! Zadnje je kolo, Znojmo trenutno gubi na poluvremenu 3:1 i sa pobedom Znojmo ima neke šanse da opstane u ligi, al moraju čekati i ostale rezultate klubova Mas Taborsko i Zizkova i da napomenem da je Varnsdorf imao penal u 45+1min i da su ga promašili, čuda se dešavaju. Igramo ovde preokret na Zno ...Pročitaj više

Minut ćutanja za Znojmo !

Molio bih sve burazzere da ispoštuju minut ćutanja za bratski nam Znojmo, koji po svemu sudeći trenutno ispada iz lige u zadnjem kolu. Neka nam se dogodine vrate još jači! ...Pročitaj više

Skotski Kup

16:00 Hearts - Seltik 2 i 3+ 2,10 Pozdrav bracalice moja, ste mi dobri? Nema me u poslednje vreme, i izvinjavam se duboko zbog toga, ali vraticemo se redovno za otprilike 10, kad se malo slegne situacija. Za danas jedan divan par. Hearts je u uzasnoj formi prijatelji, blago receno. Osim toga sto ib Seltik kao najdominantniji tim u Skotskoj redov ...Pročitaj više

Prenos?

Burazzeri jel zna neko gde ima prenos Barca - Valensija veceras, gledao sam na sk i areni ali ne pise nista? ...Pročitaj više

15:30 Zverev - Jerry 22.5 + (1.80)

15:30 Zverev - Jerry , Zverev se i prosli put mucio sa ovim protivnikom. Nije bas zablistao na ovom turniru dok je Jerry u top formi i lagano je savladavao svoje protivnike do sada. Mislim da ovo ide + 22.5 lagano. ...Pročitaj više

BGDFANS FOOTBALL

............................................1.Panama U20 - Mali U20 (18:00) tip1: G 2+ kv 1.75, tip2: 2 2-5 kv 2.10 tip3: G I1+ & II 1+ kv 2.70 Mislim da je deklasiranje Hondurasa od Novog Zelanda sa 5:0 pokazao neki kvalitet reprezentacija sa americkog tla. Svima je poznato kakve rezultati pravi Mali na turnirima mladjih selekcija, secamo se i 20 ...Pročitaj više