Milner i Henderson lome Čelsi

Scenario je ovaj, 83 minut 0:0 korner za liverpool Van Dajk se zaleće i pogadja prečku tako da lopta leti uvis 10ak metara,Kepa skace hvata loptu ali nezgodno pada i ispusta je pravo na nogu Salahu,ovaj gadja mrezu koju u Suarez stilu cuva David Luiz.Pre nego sto je Klop stigao da ispizdi na klupi,sudija pokazuje na belu tacku.Kepa koji je zadobio povredu prilikom pada ne zeli da napusti teren i iako je vidno u bolovima staje na gol.Milner uzima loptu i panenkom vara golmana,ludnica na Enfildu.Gvardiola za to vreme kod kuce čupa kosu i telefonira Šeiku Mansouru.Šeik potom prebacuje veliki iznos na Abramovičev račun.Sari dobija poruku da salje sve u napad inace leti napolje.93 minut svi su u kaznenom prostoru liverpula,Skraćeni korner izvodi Willian ,ali pogadja Šaćirija u živom zidu,lopta se odbija do Hendersona koji u Bekam/Runi/Čarli Adam stilu pogadja nebranjeni gol.Klop uleće i baca se na Džordana kao Džoni Sins na Lisu En.Sari guta knedlu u grlu uz 27-mu cigaru i polako pakuje kofere. Tipovi su sledeci 1&0-3(2.7)................... X-1&0-2(9.25).........ja drugi napadam sa Vajfertom,pa nek je sa srećom