Tekstovi Burazzera

EUROLEAGUE - mm10

D. Hall 9.5+ (1.85) Utakmica izmedju Barce i Olimpie Milano počinje u 21:00h.Naš tip će biti igrač gostujuće ekipe Devon Hall.On je trenutno na proseku od 9.3 ppg i na parketu provodi solidnih 26 minuta u proseku.Milano će u večerašnjem duelu biti oslabljen neigranjem dva veoma bitna igrača Shavona Shieldsa i Luigi Datomea koji u prosek ...Pročitaj više

🏀NBA - MM10

F. VanVleet 22.5+ (1.75) U 00:00h po našem vremenu u Scotiabank Areni počinje duel izmedju Toronto Raptorsa i New Orleans Pelicansa.Utakmica je projektovana na 222 poena a domaća ekipa je favorit sa 8 poena prednosti.Naš tip će biti Fred VanVleet koji igra neverovatno na poslednjim utakmicama.Najzaslužniji je za 6 uzastopnih pobeda Toronto Ra ...Pročitaj više

NBA - MM10

J. VALANCIUNAS 17.5+ (1.85) U Smoothie King Centru u 02:00h New Orleans Pelicansi dočekuju Golden State Warriorse.Nakon dužeg niza utakmica,Ingram i Graham se vraćaju na parketu,medjutim sa druge strane Curry i Green su OUT za ovu utakmicu.Naš tip će biti centar Pelicansa Jonas Valanciunas.On je ove sezone na proseku od 18.9 ppg za 32 minuta n ...Pročitaj više

NBA - MM10

A. Simmons 18.5+ (1.75) Utakmica izmedju Portland Blazersa i Miami Heatsa počinje u 04:00 po našem vremenu a pik će bit Anfernee Simons.On je na prethodnu 31 utakmicu na parketu provodio u proseku 25 minuta i postizao 12.9 poena po utakmici.Mada Blazersi večeras neće moći da računaju na Lillarda (24.0 ppg) i McColluma (20.6 ppg),dva najbo ...Pročitaj više

LA LIGA - mm10

Real Betis - Celta Vigo TIP: GG (1.70) U 18:30 časova počinje utakmica izmedju Real Betisa i Celte Vigo.Betis se nalazi na 3. mestu na tabei sa 33 osvojena boda.Trenutni skor im je 10-3-5 sa 32 postignuta i 21 primljena gola.Nakon serije od 4 uzastopne pobede u poslednjem kolu su u gostima izgubili od Atletiko Bilbaoa rezultatom 3:2.Domaća eki ...Pročitaj više

NBA - mm10

J. Harden 25.5+ (1.80) Utakmica izmedju Brooklyn Netsa i LA Clippersa počinje u 01:30h po našem vremenu.Naš tip će biti James Harden koji je je u izvanrednoj formi.U ovoj sezoni je odigrao 29 utakmica i na proseku je od 22.4 ppg a na parketu provodi u proseku 37 minuta.Medjutim u poslednjih par dana nema igrača koji je u boljoj formi od Har ...Pročitaj više

NBA (19h) - mm10

D. Booker [pogodjene trojke 2.5+] (1.85) Idemo prvo sa dnevnim utakmicama NBA.Nisam nikada tipovao ovu igru niti analizirao ali pokušaću što bolje da Vam predstavim zašto mogu doći ovi tipovi.Nadam se da ćemo uzeti neki keš pred Novu godinu.Utakmica izmedju Boston Celticsa i Phoenix Sunsa počinje u 19 časova po našem vremenu u TD Gard ...Pročitaj više

J. Granger 8.5+ (1.85) U 20:30h se sastaju dva rivala koja se već dobro poznaju,Baskonia i Barcelona.Nakon pobede u gostima protiv Bayerna,Baskonia će večeras pokušati zaustaviti niz Barcelone od 9 uzastopnih pobeda.Naš tip će biti Jayson Granger.U proseku provodi 25 minuta na parketu sa 7.9 ppg.Medjutim roster Baskonie je dosta kratak u p ...Pročitaj više

NBA - mm10

N. Jokić 28.5+ (1.85) Utakmica izmedju Golden State Warriorsa i Denver Nuggetsa počinje u 04:00h po našem vremenu.Naš tip će biti srpski centar Nikola Jokić.Večeras će Nuggetsi ponovo biti oslabljeni neigranjem Murraya,Portera a Gordon je questionable.Denver nema baš najbolji skor (16-16),a i ovih 16 pobeda što su uzeli najzaslužniji ...Pročitaj više

NBA - mm10

JAMES HARDEN 27.5+ (1.85) - Utakmica izmedju LA Clippersa i Brooklyn Netsa počinje u 04:30h po našem vremenu,a naš pik će biti James Harden.Obe ekipe se muče sa rosterom,domaća ekipa neće moći da računa na Georgea,Leonarda,Morrisa i Reggie Jacksona,sa druge strane Netsi mogu očekivati debitantski nastup u ovoj sezoni od strane Irvinga tek ...Pročitaj više