EUROLEAGUE - mm10

D. Hall 9.5+ (1.85) Utakmica izmedju Barce i Olimpie Milano počinje u 21:00h.Naš tip će biti igrač gostujuće ekipe Devon Hall.On je trenutno na proseku od 9.3 ppg i na parketu provodi solidnih 26 minuta u proseku.Milano će u večerašnjem duelu biti oslabljen neigranjem dva veoma bitna igrača Shavona Shieldsa i Luigi Datomea koji u proseku postižu kombinovano preko 20 poena.Samim tim će ostali igrači uzimati više šuteva jer su njih dvojica imali značajnu ulogu u napadu italijanskog giganta.Mislim da će dosta napada završavati Hall i Rodriguez pošto će se igrati ofanzivnija košarka.Razlog zašto nisam uzeo Rodrigueza jeste taj što će fokus odbrane Barcelone upravo biti na njemu.Takodje Hall je u dobroj formi i na poslednjih 5 utakmica je postizao 14,18,6,4 i 19 poena.Provedeni minuti na parketu su mu takodje skočili pa sada uglavnom igra oko 30 minuta i uzima oko 10-ak šuteva. JOS ANALIZA IMATE NA MOM INSTAGRAMU @mm10.tips ❤️