Hajdn, Šubert, Štraus i lidlovi Mocarta

<< Austrija u21 - Grcka u21 >> 3+ (2.20) Revans mec kvalifikacija za Evropsko prvenstvo do 21 godine izmedju Austrije i Grcke donece nam, po svemu sudeci, dosta uzbudjenja. Ne samo zbog toga sto je ovo odlucujuci mec za prolazak u finale kvalifikacija (pobednika ovog duela ocekuje mec sa boljim izmedju Portugala i Poljske), vec i zbog prikazane igre, mislim da ce u Sankt Poltenu biti prava goleada. Austrijanci su dobili na gostovanju 1:0 golom Posha u 84.minutu posle jednog kornera, mogu slobodno reci dosta traljav ali opet gol koji je odlucio pobednika, po meni nezasluzeno s obzirom da je Grcka 90minuta imala inicijativu, bila bolji protivnik, i domacin za ne pozeleti. Stvarali su Grci sanse, dve su cak bile iz kategorije ,,stopostotnih" ali nisu imali srece. Danas idu na sve ili nista ili sto se kaze ,,i tan i epi tas'' , te ih zbog toga vidim u jos ,,otvorenijem'' izdanju, u nadi da mogu okrenuti ovaj rezultat iz prve utakmice u svoju korist. Predlozio bih i GG da se odigra, kvota je 1.90, mislim da je jako realno da ce obe ekipe postici pogodak. Neki od njihovih prethodnih duela islo je GG3+ , zasto ne bi i ovaj? Pozdrav ljudi