NBA, NBA, NBA

Tip1:Kajri Irving(21.5) |+| Boston ove sezone toplo/hladno igra na skoru su od 9/7 ne štima nešto u rotaciji Stivensa. Dolaze iz utakmice gde su dali 86 poena, vreme je za promenu, vreme je za Irvinga. Uz Ala Horforda najprivlačniji igrač za odigrati, meč ap Voker znamo svi kakav je defanzivac Kemba uz to Irving nije u tako lošoj formi, na poslednja dva meče protiv ovog rivala beleži 34 i 21 poen. Tip2:Devin Buker(23.5v22.5) |+| Možda u pravi čas dolazi utakmica sa Filadelfijom. Nakon sjajnog početka sezone za Bukera sve je pošlo niz brdo od povrede lože koju je zadobio nikako da pronađe onaj prepoznatljiv ritam i bude onaj stari vođa Finiksa. Protivnik odličan, očekujem meč na veliki broj poena, Embid neizvestan za večeras pa možda i bude egal utakmica. Minuti su tu, broj šuteva je tu, istorija od ranije sa protovnikom samo da ne isciglari.'Vreme je Devine'. Tip3:Herison Barns(16.5) |+| I pored odličnih utakmica u poslednje vreme, granica je ista, kako to ne iskoristiti plus protiv Memfisa apsolutno motivisan, pa beleži 25,22,22,15. Nema Memfis igrača koji bi mogao da ga zaustavi na poziciji '3'. Uz Luku Dončića možda i jedino rešenje za napad iz prvog unita, s obzirom da Diandre Džordan ide na Gasola a o njemu ne treba trošiti reči što se tiče defanzive. Tip4:Demar Derouzen(24.5) |+| Uzimam ga isključivo jer protiv ovakvih ekipa u kojima ima jedna pravi lider on uglavnom odigra perfektno. Na prošlom meču ova dva tima ubacio 26 poena. U dresu Toronta takođe bio najefikasniji igrač ni Nju Orleans nije ekipa poznata po dobroj odbrani bekovske pozicije, škripi tu dosta. Očekujem ga između 35-40 minuta, ukoliko utakmica ne bude otišla u blow out što naravno ne ide našem predlogu u korist. Večeras ga vidimo na 30+poena Evo još nekoliko predloga za večeras Nikola Jokić(18.5) |+| Janis Adetokumbo(26.5) |+| Džejlen Braun(10.5) |+|