Da li se snovi ostvaruju?

14.7.2024 sedim sa kumom u kaficu i on mi prica kako je sinoc sanjao da je igrao za Spaniju i da je osvojio evropsko prvenstvo tako sto je dao pobednicki gol u nadoknadi drugog poluvremena i da je pre toga neko sa krila usao i dao prvi gol za spance nakon koga su englezi izjednacili.Iz sprdnje sam mu rekao da ode da uplati na tacan rezultat 2:1 i to je uradio.Kada se utakmica zavrsila sve je bilo tako kako je i on sam rekao jos je bio dobar za nekih 10 hiljada.Jutros me zove i kaze kako je sanjao Zvezdu i Benfiku ali ovog puta ne kao igrac vec je samo posmatro sa tribina.Zvezda je napadala svih 90 minuta i sanse su se samo redjale,Olainka sa pola terena pogadja precku,Duarte 3 puta perfektno sutira ali to golman skida i na kraju sa posedom 70 naspram 30 za zvezdu rezultat je ostao 0:0.Kvota za 0:0 je 10.7 a ako niste ljubitelj rezultata X vam je 3,60.Da li ce kum po drugi put biti precizan videcemo veceras,Srecno!! matija1125