Za svakog po nešto⚽️🏟️

➡️Belgija-Rumunija za ziceraše 1&2+ @1.80 za malo hrabrije: 1-1&2-5 @2.75 i za prave ljude: Domacin 2+ prvo @4.00 -Posle one sramotne utakmice protiv Slovačke, Belgijanci danas moraju da idu na pobedu ne bi li se izjednačili sa ostale 3 ekipe po broju bodova. Lukaku i Var su nas ubili prošlu utakmicu i danas se Belgijanci moraju iskupiti i povećati svoje šanse za prolaz. Traljavo prvo poluvreme je dovelo do nervoze i ako su stvarali šanse u drugom, nisu uspeli da to realizuju. Rumuni su prijatno iznenadili sve jer su reklo bi se rutinski rešili Ukrajince i ako statistika priča drugačije, najvažnije je ono što smo videli na kraju a to je 3:0 za komšije iz Banata. Bez sumnje Belgija mnogo kvalitetnija ekipa i ako bih rekao da im fali malo timskog duha, očekujem da od samog starta napadnu i da sredina terena predvođena De Brujneom, Trosarom i Dokuom odnese prevagu i da već u prvom poluvremenu pokušaju da reše utakmicu i ako su Rumuni tvrd orah. Srecno! Username: Vulejman02