Ide tiket

Pozdrav svima.. Idemo sa jednim jakim tiketom gde cu spojiti ligu sampiona i engleze 😍 Prvi par Arsenal - Porto ( D1+ prvo 3+ kraj / 2.23 soccer ) Mislim da ce Arsenal od samog starta krenuti agresivno i ukoliko daju gol/dva do poluvremena, nema sumnje da cemo videti jos neki u nastavku utakmicu, pogtovo zato sto je Porto ofanzivna ekipa i nece cekati da budu porazeni. Drugi par je Portsmouth- Burton ( D1+ i 3+ 2.90 soccer ) Portsmouth kao neko ko je garantovani povratnik u Championship imaju odlican napad uz Colby Bishopa i Paddy Lane mislim da ce upropastiti muceni Burton koji ne moze da se sastavi, i vreme mu je da se preseli u League Two. I poslednji par je Wrexham - Harrogate ( 2+ prvo 4+ kraj 3.15 soccer ) Nekada klasik engleske konferencije. Prva utakmica zavrsena 2:2, obe ekipe igraju na gol vise. Wrexam spreman za 3. ligu igraju kod kuce kao zmajevi, i mislim da Harrogate iz najvise 1-2 datih golova nema sta da trazi ovde. Ukuona kvota 20.37 srecno svima 🤞🏻

• soccer: Georgeta