19:00 Olympiacos Piraeus - Čukarički

1-1&3+ @2.42, 1-1&I2+ @3.30; Sviđalo se to nama ili ne srpski fudbal je trenutno na veoma niskom nivou. Jednostavno imam osećaj da smo zalutali prošle sezone sa koeficijentom i da ne zaslužujemo ovoliko mesta u kvalifikacijama. Nijedan naš klub se nije pokazao u kvalifikacijama - igramo spor fudbal, često pravimo nelogične i neiznuđene greške, a u napadu smo generalno spori. Isti scenario očekujem i večeras. Čukaričkom je nedavno smenjen trener na startu lige što je veoma pogubno po mentalitet tima, a što se pokazalo i u utakmici protiv novog prvoligaša IMT-a koji im je spakovao 3 koamda. Oly je tukao Genka kod kuće golom već u prvom minutu, a u gostima su obezbedili 1:1 u 96. minutu nadoknade, tako da ih večeras očekuje mnogo lakši posao protiv Čuke. Smatram da će se od starta "naložiti" pred popunjenim stadionom i da će krenuti agresivno od početka kako bi što pre strpali neki gol ranjivoj odbrani Čukaričkog. Očekujem sličan scenario kao Braga i TSC, kada su kvote takođe bile veoma fine i šteta ih je ne iskoristiti. Korisničko u sokeru je asuekoto