LUDNICA U AZERBEJDZANU

Danas su na programu revans mecevi cetvrtfinala kvalifikacija za ligu Sampiona. U dalekom Azerbejdzanu sastaju se Karabag i Rakow iz Poljske. Moj predlog je ovde tip 1 (pobeda domacina), kvota 2.0 u soceru. Prvi mec u Poljskoj je zavrsen rezultatom 3-2 za Rakow, gledali smo prelep fudbal sa puno prilika i golova. Karabag je igrao bolji fudbal, imali su veci posed lopte, vise suteva na gol ali jednostavno sreca nije bila uz njih, a jos bizarnije da su izgubili u 93 minutu. Iz svega sto smo videli u prvoj utakmici, Karabag je veliki favorit, jos imaju vetar u ledja od svojih navijaca, domaci teren. Ocekujem da ce Karabag jos od prvog minuta krenuti ofanzivno, jer jure gol zaostatka, pa se moze probati i iz 1-1. Karabag je sacuvao ceo tim iz prethodne sezone, imaju kontinuitet u igri, odnosni izmedju igraca su odlicni, sto smo mogli videti i u prvoj utakmici, gde da su iskoristili svoje sanse, vec bi mogli razmisljati o daljem takmicenju. Karabag kod kuce je nepobedljiv, u poslednje 22 utakmice kod kuce imaju samo 2 poraza, pa s tim ocekujem nastavak tradicije i laganu pobedu Karabaga i prolazak u nokaut fazu gde ce se sastati sa Aris-om, koji je bio bolji od Bate Borisova. Korisnciko u soceru: velinovzeljko