Pukovnik ili pokojnik πŸ‡·πŸ‡ΈπŸ€πŸ‡ͺπŸ‡Έ

πŸ€A.Smajlagic 6.5 minus @1.85 πŸ€A.Hanga 6.5 minus @1.85 - Necu tipovati na pobede Reala ili Partizana, vec idem sa opcijom koja mislim da ce nam doneti novac, a to su igraci. ***Mladi centar Partizana igra sve bolje i bolje kako se sezona blizi kraju. Ovu granicu je presao cak 3 puta u ovoj seriji i samo jednom je ostao ispod. Ipak ja verujem da ce veceras opet u under kao i proslu utakmicu, gde sam ga isto analizirao i uhvatio minus. Partizan je konacno kompletan, danas i ako nisu favoriti po kladionicama, ja mislim da imaju lepe sanse u koliko se polkopi par stvari. Prosli mec kao sto je i trener rekao jedan skok je prevagnuo na stranu Reala, a uhvatio ga je bas Tavares, koji je nocna mora visokim igracima Partizana i jedini koji moze da mu isparira ponekad je Lesor. Upravo zato danas ne vidim Zeljka da previse rizikuje i daje veliku minutazu Alenu jer on ne moze da mu donese odbranu na Tavaresu kakva je potrebna da bi se zaustavio. Ocekujem od njega epizodnu ulogu od 10ak minuta kao sto je bio slucaj do sada i mislim da nece preterano gledati na kos, jer su kompletni i bice u najboljem slucaju 4. opcija. Ocekujem ga na 4-5 poena maks i mislim da je danas on jedna od sigurnijih opcija. ***Druga pik za danas bice iskusni Adam Hanga koji je u ovoj seriji bio X faktor u prosloj utakmici gde je svojim trojkama iz kornera doneo bitne poene za svoj tim. Na terenu je proveo vise minuta nego obicno i raspucao se vise nego obicno. Njegog primarni zadatak je defanziva. Spada u elitne defazivce u Evroligi i jako dobro radi svoj posao. Pokazao je da je dosta popravio i napadcki aspekt, ali mislim da veceras nece imati prostora da ima svoju slobodu. Kako ocekujem tvrdu utakmicu jer je ulog ogroman, danas ga vidim u primarno defanzivnom zadatku kako bi zaustavio Pantera, Nanelija, Exuma. On je igrac koji moze da cuva sve pozicije od 1 do 4 i trener Mateo danas mora prvobitno da postavi dobru odbranu kako ne bi dozvolio raspucavanje Partizanu. Na ovoj granici ima 3 minusa i samo prelaz u prosloj utakmici. Danas ga vidim na 2 trojke maksimalno te mislim da nece preci 6 poena. Odbrana je kljuc uspeha u ovoj seriji, ko bude igrao bolju dobija. Srecno! ID: Vulejman02