Danas Rumunija - Single + Analiza

Za danas jedan duel iz Rumunije, CFR Cluj - Fc Hermannstadt, P/K 1 @1.50 kvota Danasnja analiza nas vodi u Rumuniju na duel izmedju trenutno drugoplasiranog Cluja i sedmoplasiranog Hermannstadta, prednost dajem domacoj ekipi koja je dosta kvalitetnija kao tim, najskuplje igrace imaju u Rumuniji, to su pokazali i u Evropi gde su prosli grupu kao drugoplasirani. U poslednjem mecu igrali su protiv Steaue koja je nesto slicna njima po kvalitetu, pobedili su na tom mecu rezultatom 0:1, verujem da na ovom mecu imaju motiv vise za odlicnu igru, jer su slavili u veoma teskom derbiju. Velika prednost za njih je sto danas igraju na domacem terenu, gde imaju odlican ucinak, u domacoj ligi odigrali su 10 meceva na svom terenu od toga su 8 pobeda i 2 poraza, uz gol razliku 20:8, sto se tice forme u ligi na poslednjih 5 meceva imaju 4 pobede i 1 neresenu. U Evropi su takodje na svom terenu igrali dobro, upisali su 2 pobede i 1 poraz. Ako danas upisu pobedu, na pauzu mogu da odu sa prve pozicije, sto ce im dosta znaciti u nastavku sezone, gde prvu utakmicu gostuju ekipi Farula koja je trenutno prva na tabeli. Hermannstadt ne moze da se pohvali sa dobrom igrom u poslednje vreme, na 5 prethodnih duela u ligi imaju 1 pobedu, 1 neresenu i 3 poraza. Sto se tice medjusobnih duela ove dve ekipe, Cluj je slavio u mecu koji su odigrali pre nesto malo manje od mesec dana rezultatom 2:3, ali danas ocekujem dosta drugaciji mec, posto Cluj igra na svom terenu na kojem do sada u medjusobnim duelima ima 3 pobede za redom, ocekujem da taj niz nastave i danas. Odigracemo sigurniju varijantu, poluvreme ili kraj 1, verujem da lagano ulazi!!! Ko moze neka baci pogled na @simicc_tips na instagramu, hvala!!