Fix Dana 🎾

Djokovic-Rublev tacan rezultat 2:0 (1.90, negde ide i do 2, uzeo sam kvotu iz Soccera). Rublev je u prvom mecu grupe porazio sunarodnika Medvedeva. Duel koji je obitavao padovima u igri oba igraca, gde je Rublev u prvom setu propustio 7 set lopti, te ga je i izgubio. U sledeca 2 seta se konsolidovao i restartovao, te je porazio favorizovanog Danila. Servis ga je dobro sluzio, ali to je kod njega nekonstantan segment i misljenja sam da na Novaka, koji je najbolji riterner u istoriji ovog sporta, nece pomoci ni dobar servis, jer fakticki igrate protiv zida. S druge strane, Nole je rutinski pobedio Stefanosa Tsitsipasa u prvom kolu i deluje nikad naostrenije da osvoji rekordni 6. put zavrsni turnir i da svima, po ko zna koji put dokaze, da je samo jedan najbolji u istoriji. Srecno ko isprati, korisnicko: rikoset27