Tipovi i analize YKZ

📍PSG - Okser ..Sigurniji tip :Tim1 pp1+&2+ @1.30......Tip2: Dp1 (dupla pobjeda domacina, sto znaci da domacin dobije oba poluvremena kao odvojene cijeline) Parizani i dalje suvereno vladaju Francuskim fudbalom toliko da je nezanimljivo i pratiti.Ostaje nam samo da cekamo kada ce i da li ce doci do trofeja LS.Trenutno su u nizu od 6 pobjeda u svim takmicenjima, postigavsi 19 golova u tom periodu.Danas im u goste dolazi demoralisani Okser koji igra jako lose, posebno na gostovanjima gdje je u 7 meceva primio 17 golova, a s'obzirom na kvalitet i formu Parizana, samo je pitanje koliko ce golova domacin dati. 📍Lille - Angers Tip: Tim1 2+....@1.43....Tip2:Tim1 pp1+&2+ @1.75.... Dakle idemo jos jedan mec iz Francuske lige gdje je domacin izraziti favorit.U poslednja dva kola su upisali remi i poraz, i to protiv dva jaka protivnika,Rena i Liona.Od Liona su porazeni 1:0, iako su imali inicijativu i dominirali tokom cijelog meca, da bi im se to isto dogodilo u remiju sa Renom.Jednostavno, falilo im je srece u zavrsnici.Ta dva meca su ih spustila na 7.poziciju ali i dalje su blizu mjesta koje vode u Evropu, sto im je svakako cilj.Svi znate da je ovo poslednje kolo pred dugu pauzu zvog Mundijala i oni ce svakako ici na tri boda kako bi rastereceni docekali nastavak sezone.Za tu priliku trenutno nisu mogli pozeljeti boljeg protivnika od Angersa koji je zakucan za dno tabele.Vezali su cak 6 poraza u kojima su primali tri puta po dva i tri puta po tri gola, dakle odbrana im je bas u haosu a i ostatak tima realno.U poslednjih 365 dana su slavili na samo jednom gostovanju i to protiv Nice 0:1, a razlog za to je crveni karton za Nicu, vec u prvom minutu igre, i uprkos tome Nica je bila daleko bolja u tom mecu.Sve u svemu jedna jako losa ekipa u ovom trenutku i ne vjerujem da ce sledecu sezonu docekati u Francuskoj eliti.Sve osim lagane pobjede Lilla bi predstavljali ogromno iznenadjenje.....📍Monako - Marsej Tip: 0-2&1-3 @1.47.....Dakle tip je da ce u prvom poluvremenu biti 0-2 gola a u drugom 1-3.Jos jedan mec Francuske lige i derbi kola izmedju 4.Marseja i 5.Monaka.Imaju isti broj bodova i u ovom trenutku su gotovo istog kvaliteta ali Monako ulazi u ovaj mec sa dosta vise samopouzdanja.Vezali su tri pobjede u svim takmicenjima postigavsi 8 golova a primivsi samo jedan, i to od Crvene Zvezde u Ligi Evrope.Marsej sa druge strane prolazi kroz ne bas lak period, ali su u poslednjem mecu pobjedili Lion i tako prekinuli niz losih rezultata.Mala olaksavajuca okolnost je ta sto su u tom periodu imali jako, jako teske meceve.Imaju jako dobru ekipu i mislim da im je samo potrebno da se malo stabilizuju i da ce sve to doci na svoje.U svojim redovima imaju Dimitri Payea, Genduzia, Under Cengiza, Luis Suareza i Aleksis Sanceza, dakle mnogo kvaliteta u njihovim redovima.Ovakvi mecevi mogu da podju u mnogo pravaca i jako je tesko prognozirati pobjednika ali mi se ovaj tip cini jako realan i isplativ po ovoj kvoti.Ne ocekujem previse golova, posebno u prvom poluvremenu gdje smatram da ce biti nekog "opipavanja" protivnika , i da cemo u drugom poluvremenu vidjeti 1-2 gola otprilike, ali kao nesto sigurniju varijantu biram ovaj tip.....📍Mainz - Frankfurt Tip: 1+1 (gol u oba pol) @1.62.....Frankfurt je usao u brutalnu formu i upisali su 7 pobjeda od poslednjih 8 meceva,a taj jedan mec su porazeni od Dortmunda iako su bili neuporedivo bolji.Ono sto ih pored sjajne forme karakterise ove sezone je napadacki stil igre i veliki broj golova na mecevima.Od poslednjih 9 meceva na 8 smo vidjeli GG3+ i zaista mecevi su im sjajni za gledanje.Danas gostuju ne bas raspolozenoj ekipi Mainza koja je u nizu od tri poraza i to dosta teska.Prvo su primili od Bajerna 6 golova, zatim od Wolfsburga 3, da bi u poslednjem mecu bili porazeni od Salkea, koji je poslednji na tabeli.Moraju u ovaj mec uci cvrsce i opasnije i potruditi se da ostvare dobar rezultat pred pauzu, a sa druge strane imamo super raspolozeni Frankfurt, te ovdje ocekujem spektakl i mislim da cemo vidjeti makar po gol u oba poluvremena...📍Feynoord - Excelsior Tip:Tim1 pp1+&2+ @1.30...Tip2:Tim1 pp2+ @2.20....Razlika u kvalitetu je ogromna.Fejnord je prvi na tabeli i ima isto broj bodova kao i PSV i Ajax, dok Alkmar ima samo bod manje, dakle borba u Holandskoj ligi odavno nije bila zanimljivija.Ovakvi mecevi za Fejnord su zicer i u goste im dolazi druga najgora ekipa lige koja je do sada u 13 kola primila cak 32 gola, dok na gostovanjima primaju 3 gola u prosjeku.Vezali su dva poraza i rezultati ne pokazuju ni pravo stanje stvari, koliko su ustvari trebali primiti golova.Ajax im je skoro na svom terenu dao cak 7 komada i mislim da ih neki slican debakl ocekuje i danas....📍Benfika - Gil Vicente Tip: Tim1 pp1+&2+ @1.41...Tip2: Tim1 pp2+ @2.60...Dakle isti tipovi kao kod Fejnorda i otprilike slicna situacija.Razlila u klasi ogromna plus domaci teren, ocekujem apsolutnu dominaciju Benfike......🔸🔸🔸🔸Ovdje cu dodati jos dva tipa gdje ocekujem golove, pa sam ih izdvojio kao neke sigurnije varijante za dodati za gornjim tipovima....📍Austria Vienna-Wolfsberger Tip: p1+&2+ @1.35....📍Lask - Sturm Tip: p1+ @1.33