Burazzerski vlazni san

Juce smo imali priliku da vidimo pravu goleadu na utakmicama Lige Sampiona, medjutim ljubitelji golova u prvom poluvremenu nisu bas imali srece, jer smo u prvih 45minuta imali prilike da vidimo samo 9 golova na 8 utakmica. Ako uzmemo u obzir retrogradni merkur, teoriju velikih brojeva, cinjenicu da sam jutros ustao na desnu nogu, tiket uplatio u poslovnici parnog broja, a tiket savio u savrseni kvadrat, verujem da za veceras imam tripl snova za sve burazere. Salu na stranu, verujem da cemo veceras imati priliku da vidimo mnogo vise zabave u prvih 45minuta, jer nas ocekuju utakmice gde potencjialno mozemo videti i vise od 5 golova. Moj izbor za danas su sledeci parovi: 1️⃣Ajax - Rendzers (ukupno golova I poluvreme 2-3) Ajax je novu sezonu zapoceo furiozno, igraju odlican, brz, napadacki fudbal i kao i uvek daju mnogo golova. Sa druge strane dolazi ekipa Rendzersa, koja je poprilicno zalutala u LS. Bili su slabiji protivnik u dvomecu sa PSV-om , ali je sreca bila na njihovo strani. Sve njihove mane smo mogli da vidimo za vikend, kada ih je Seltik u potpunosti ponizio. Ne ocekujem da prodju nista bolje ni veceras. 2️⃣Frankfurt - Sporting (ukupno golova I poluvreme 2-3) Kao i u prethodnom paru, ocekuje nas duel dve ekipe koje forsiraju napadcki fudbal, ali koje su pokazale da imaju dosta suplje odbrane. Na 5 utakmica Nemacke ekipe smo imali priliku da vidimo cak 22 gola, dok je na utakmicama Sportinga vidjeno ukupno 16. Zanimljiv podatak je da i jedni i drugi imaju identicni broj primljenih i datih golova, Frankfurt 11:11, Sporting 8:8. Svi preduslovi za goleadu su tu. 3️⃣Briz-Leverkuzen (ukupno golova I poluvreme 2-3) Duel dve ekipe u potpuno razlicitim formama. Leverkuzen je poceo ocajno novu sezonu. Na prethodnih 6 utakmica su zabelezili 5 poraza i samo 1 pobedu, uz cak 13 primljenih golova. Sa druge strane ekipe iz Belgije igra dosta dominantan fudbal i na 7 utakmica su tresli mrezu cak 17 puta. Veceras ce pred svojim navijacima traziti jako bitne bodove u borbi za ostanak u evropi. Svesni su da im na noge dolazi uzdrman protivnik, ali sa druge strane ni Nemacka ekipa nije za bacanje. Odlicno znamo koliko mogu kada imaju svoj dan. 1️⃣Ajax - Rendzers ugI 2-3(2.55) ,2️⃣Frankfurt - Sporting ugI 2-3(2.75),3️⃣Briz-Leverkuzen ugI 2-3(2.50) 🔥Ukupna kvota: 17.53 Username:Dusan02