Dubl + detaljna analiza

Da budem iskren, još juče sam analizirao celu ponudu do najsitnijih detalja i ovo je prvo što mi je nakon svega palo na pamet i jednostavno sam ubeđen da dolazi. ⏭️Mohamed Salah daje gol ⏭️ Lajpcig - Wolfsburg ukupno golova 2. poluvreme 1-3 🔀 Ukupna kvota u socceru @2 Liverpul je u krizi na startu sezone i to se vidi, pobeda danas je pod morati kako bi se vratili na dobar put, a ko će drugi povući nego Salah. Nema Žote i Njunjeza, u špicu je Firmino koga obožavam ali on je više tu da navuče igrače kako bi, naravno, Salah postigao gol. Salah je u prva 3 kola postigao 2 gola, protiv Junajteda jeste dao gol ali ga je mladi Malacia skroz odsekao iz igre te očekujem odgovor Salaha danas sa jednom ubedljivom partijom kako bi zapušio usta kritičarima. Bornmut mi je prvi kandidat za ispadanje i mislim da će na gostovanjima timovima iz TOP 6 služiti samo za gol razliku, kao što su prošlih sezona Liverpulu jer Liverpul ima 6 vezanih pobeda u međusobnim susretima uz gol razliku 19:1 !! Salah je na svih tih 6 mečeva bio strelac, sveukupno na zadnjih 6 mečeva protiv Bornmuta je postigao čak 8 golova i oni mu apsolutno leže te verujem da će i danas postići gol, prvi u ovoj sezoni na Enfildu za njega. -Što se tiče Nemaca, igram ovu igru na osnovu osećaja i međusobnih rezultata gde već 2, 3 godine unazad ove ekipe igraju veoma zatvorena prva poluvremena, uglavnom bez golova, pa se onda malo otvore u drugom poluvremenu gde vidimo po koji gol ali ne previše jer na zadnjih 5/7 međusobnih susreta smo videli manje od 3 gola. U suštini, verujem da ćemo sigurno videti bar 1 gol u drugom poluvremenu, dok ipak mislim da je 4 previše i da neće biti toliko otvoren drugi interval igre. Nadam se prolazu, srećno svima koji prate! 🔱 ☕ Soccer korisničko ime: lazarinter