SPECIAL ONE

Leicester - Roma X2&0-2 (2,65), ki2 (3,10) - Maxbet - Veceras sjajni dueli u evropskim takmicenjima i jedan od njih je i ovaj na "King Power" stadionu, gde ce Lester docekati Romu. Ekipa koju sa klupe predvodi Brendan Rodzers nema bas najbolju sezonu iza sebe, a ni trenutno se ne nalaze u dobroj formi. Ni u ovom takmicenju nisu pruzali najbolje partije i moze se reci da su iznenadjujuce prosli Psv, nakon gola u 88 minutu kojim su dosli do preokreta i pobede rezultatom 2-1. Veceras za Lester nece biti Ndidia, koji je vazan igrac u veznom redu, dok se Vardy skoro vratio na teren i na proslom mecu je proveo 20 minuta na terenu. Sa druge strane Roma u drugom delu sezone odlicna, u domacemo sampionatu su bili neporazeni od 9. januara pa do proslog kola i poraza od Intera. Trenutno su na 5. poziciji i imaju dobre sanse da izbore Ligu evrope sledece sezone. Ali cini se da je glavni cilj Murinja i Rome osvajanje trofeja koji se ceka vec neko vreme u Rimu. Zoze ce imati najjaci sastav na raspolaganju veceras. Ovaj prvi mec je veoma znacajan za goste, jer ukoliko ostanu neporazeni ili dodju do pobede, imace veliku prednost na svom stadionu, na kom igraju odlicno ove sezone. Nije realno ocekivati puno golova, jer i jedan i drugi trener znaju da budu pragmaticni, pogotovu u ovako vaznim utakmicama, pa ko zeli i samo 0-2 po kvoti 1,80 je dobra opcija. Srecno. 168550