Prag i Rim goreće večeras Gg&I1+ @4.03

Analiza: Ponovo igramo na ovaj ludi duel, prošli put smo igrali da domaćin daje barem jedan gol na meču, danas ćemo igrati opet za njih samo što su oni gosti i što je kvota iz ne znam kojih razloga veća. Verujem da nas danas očekuje još jedan ludački meč ove dve ekipe, iskreno verujem da Bodo može do makar jednog gola danas. Roma će svim silama napadati da probaju da vrate utakmicu u njihovu korist, imaju gol zaostatka za sada, pošto je rezultat iz prve utakmice 2:1 u korist Bodo/Glimta. Očekujem dosta otvorenu igru, sa mnogo golova, jer Roma od samog starta mora da krene ofanzivno i agresivno, dok sa druge strane Bodo ne verujem da neće ići na kontra napade i da neće igrati svoju igru, jer vidimo da Vučici nikako ne odgovaraju. Oni su do sada odigrali 3 medjusobna duela, na dve utakmice slavila je Norveška ekipa rezultatima 6:1 i sada 2:1, dok je jednom bilo nerešeno 2:2. Na sva 3 meča dolazio je GG i na sva 3 meča bio je makar jedan gol u prvom poluvremenu, sve je na našoj strani... Analiza: Još jedan fantastičan meč nas očekuje, ovog puta u Pragu, rezultat u prvoj utakmici je bio 3:3, verovatno i najbolji meč te večeri što smo gledali. Danas ne očekujem ništa drugačije da će biti, za njih je rezultat jednak, kao da se igra prva utakmica i jedni i drugi će igrati na gol više jer drugačije ne može. Slavia igra dosta dobro ove sezone, igraju lep fudbal, dosta ofanzivno igraju, prvi su u svojoj ligi, dok sa druge strane ekipa Feyenoorda takodje igra dosta ofanzivno, znamo svi kako je bilo protiv Partizana, posle su to ponovili i protiv Slavie, u jednom momentu gubili su sa 2:1, pa su preokrenuli to na 3:2, posle su primili nesrećan gol u nadoknadi vremena. Ove 2 ekipe su odigrale 3 meča do sada, takodje sva 3 u ovoj sezoni, na sva 3 meča je došao GG i na sva 3 meča je bilo najmanje 1 gol u prvom poluvremenu, tako da je tradicija na našoj strani i očekujem da i danas tako bude... ID:569199