Bayern - Villareal TIP: I2+ @2.05 / IGG @4.20

Analiza: Dosta dobar i zanimljiv duel nas očekuje večeras u Minhenu. Bayern dočekuje ekipu Villareala u revanš utakmici, rezultat iz prvog duela je 1:0 za Špansku ekipu, na toj utakmici igrali su fenomenalno, mogli su biti i ubedljiviji. Bayern jednostavno nema šta da čeka, od samog starta trebaju da krenu jako i ofanzivno ako žele prolaz u polufinale Lige Šampiona. Očekujem da u prvom poluvremenu bude 2 i više gola, verujem da će biti pravo raspucavanje večeras na Allianz Areni i da možemo svi da uživamo u meču. Bayern je nešto slično uradio i u prošlom duelu u Ligi Šampiona, kada je protiv Salzburga u prvoj utakmici u gostima odigrao nerešeno 1:1, tad nisu imali gol zaostatka, a posle u revanšu na svom terenu pregazio malo pre pomenutu ekipu sa čak 7:1. Ne verujem da će biti toliko ubedljivi danas, dosta je teža ekipa iz Španije. Ko prodje iz ovog duela ide najverovatnije u polufinale da odmerava snage sa Liverpoolom, pošto su oni ogromni favoriti za prolaz dalje. Vredi takodje probati u ovoj utakmici i da u prvom poluvremenu obe ekipe postignu najmanje po gol, jer kao što sam rekao očekujem mnogo golova... Ko može neka baci pogled na @simicc_tips na instagramu... hvala i srećno ID: 569199