Singl posle ponoci, ko voli nek izvoli :D

E ovako braco, ne znam ima li vas koji proveravate sajt posle 21:00, posto uvek na vecernjim tekstovima bude manje interakcija, ali evo ako ima vodim vas na proputovanje u Kostariku. U 3 sata iza ponoci ocekuje nas duel izmedju San Jose-a i Santosa DG. Inace meni jako draga liga za golove, vrlo efikasni timovi, a kvote sasvim korektne. Domacin na danasnjoj utakmici i favorit sa ne nesto preterano izrazenom kvotom (2,15), ali nalaze se u ovom trenutku na drugoj poziciji sa utakmicom manje od prve ekipe te bi danasnjom pobedom presli na prvu poziciju. Gosti dosta losiji, dele poslednje mesto na tabeli sa Jicaralom i realno ce im slediti teska borba za opstanak. Nisam najsigurniji ali mislim da samo poslednja ekipa ispada. U svakom slucaju za obe ekipe ova utakmica je od velike vaznosti San Jose se bori za prvu poziciju, gosti za opstanak. Ipak vazan podatak zbog cega ne predlazem ovde fiks na domacina jeste to da je prosle sezone, situacija na tabeli bila potpuno drugacija, Santos DG je usao u polufinale sa 3. pozicije dok je San Jose bio tek 7. Ocigledno je da Santos ove sezone prozivljava odredjenu krizu te bolje izbeci taj vid rizika pogotovo zbog cinjenice da je Santos u poslednje dve utakmice uzeo 4 boda, i to pobedom na gostujucem terenu protiv Alajuelensea koji je prakticno svake godine favorit u borbi za titulu. Poslednji duel izmedju danasnjih ekipa zavrsen je 2:3 (2:1 ht) - Prelaz 1-2. Mnogo sumnjivih stvari ali bolje da se drzimo iskljucivo informacija da je ovo vrlo vazna utakmica za oba tima u svojim borbama, poslednja 4 duela ovih ekipa zavrsavana su 2:3, 5:1, 2:1, 3:1 te se nadamo da ce se ovakav niz nastaviti. Od mojih predloga najsigurniji je 3+ svakako sa kvotom (1,7) i oba poluvremena 1+ (1,65). Ipak zbog veceg lozenja a i realno kasno pocinje tekma, ko ce pratiti celu neka ide 2+I (2,50), mozda i u duetu sa 3+I (6,05) ali to svakako sa nesto skromnijom uplatom, nemojte srljati. Srecno nam svima :D

• Inace tekst je iza ponoci, valjda to prelazi u novi dan ;) ID - 340612

• 1:1 u 30 minutu i nakon toga teski debakl. Kao sto rekoh nezgodno je bilo proceniti u kom bi smeru uopste ova utakmica i mogla da ode. Na kraju X-X, od 30 minuta nije bilo promene rezultata. Od mojih predloga na kraju samo 2+I prodje, ali jebiga nije bilo do mene :)