Idemo po freebet ⚽️

Iskreni da budemo svi smo jedva čekali od Kecka da nam spremi ovako nešto, pa se brže bolje bacam na današnji par i analizu istog. ▶️Crvena Zvezda-TSC -U okviru Kupa Srbije očekuje nas zanimljiv meč za danas. Ono što mi je prvo zapalo za oko jeste medjusobna tradicija izmedju ova dva tima. Naime od kada se ova dva tima sastaju što je ukupno 7 utakmica. Svaki put je ukupan broj golova bio 3+. Takodje 6 od 7 puta je bio GG, ali ono što mene najviše zanima su golovi u prvom i drugom poluvremenu. 6 od 7 puta smo videli makar po gol u oba poluvremena i to će biti osnova moje analize i igre za danas. Zvezda ulazi u veoma neizvesnu završnicu u domaćem prvenstvu i bori se sa večitim rivalom za trofej. Po izjavama igrača i stručnog štaba verujem da ciljaju na duplu krunu i mislim da će dati sve od sebe da to i ostvare. Zvezda u fenomenalnoj formi gde od početka februara imaju samo jedan poraz i to od Rendžersa. Igraju na domaćem terenu, puni su motivacije i verujem da je to dovoljan razlog da ovde bude golova. Tsc sa druge strane nije u spektakularnoj formi. Šesti su na tabeli sa 3 remija 2 pobede i 2 poraza od februara meseca. Takodje njima ostaje da daju sve od sebe u Kupu i da probaju da ostvare neki rezultat protiv dosta jače Zvezde. Tsc je generalno napadačka ekipa i idu napred. Igra se dosta brz fudbal a to skroz ide u prilog golovima. Verujem da će Zvezda izmeniti sastav za 2 3 igrača, ali to ne bi trebalo da ima preterano veliki uticaj. Jednostavno Tsc ovde nema šta da izgubi. Igranje bunkera protiv Zvezde im neće uroditi plodom. Takodje dosta se oslanjam na h2h statistiku, jer je ovde zaista duga i ove dve ekipe znaju kada igraju jedni protiv drugih da postignu golove. Moj glavni tip će biti ▶️pp1+&ug3+ @1.72 -U okviru Kupa Srbije očekuje nas zanimljiv meč za danas. Ono što mi je prvo zapalo za oko jeste medjusobna tradicija izmedju ova dva tima. Naime od kada se ova dva tima sastaju što je ukupno 7 utakmica. Svaki put je ukupan broj golova bio 3+. Takodje 6 od 7 puta je bio GG, ali ono što mene najviše zanima su golovi u prvom i drugom poluvremenu. 6 od 7 puta smo videli makar po gol u oba poluvremena i to će biti osnova moje analize i igre za danas. Zvezda ulazi u veoma neizvesnu završnicu u domaćem prvenstvu i bori se sa večitim rivalom za trofej. Po izjavama igrača i stručnog štaba verujem da ciljaju na duplu krunu i mislim da će dati sve od sebe da to i ostvare. Zvezda u fenomenalnoj formi gde od početka februara imaju samo jedan poraz i to od Rendžersa. Igraju na domaćem terenu, puni su motivacije i verujem da je to dovoljan razlog da ovde bude golova. Tsc sa druge strane nije u spektakularnoj formi. Šesti su na tabeli sa 3 remija 2 pobede i 2 poraza od februara meseca. Takodje njima ostaje da daju sve od sebe u Kupu i da probaju da ostvare neki rezultat protiv dosta jače Zvezde. Tsc je generalno napadačka ekipa i idu napred. Igra se dosta brz fudbal a to skroz ide u prilog golovima. Verujem da će Zvezda izmeniti sastav za 2 3 igrača, ali to ne bi trebalo da ima preterano veliki uticaj. Jednostavno Tsc ovde nema šta da izgubi. Igranje bunkera protiv Zvezde im neće uroditi plodom. Takodje dosta se oslanjam na h2h statistiku, jer je ovde zaista duga i ove dve ekipe znaju kada igraju jedni protiv drugih da postignu golove. Moj glavni tip će biti ▶️pp1+&ug3+ @1.70 drugi tip će biti ▶️pp1-3&dp1-3 @1.85 i treći najrizičjiji tip će biti ▶️pp2+&dp1+ @2.60 -To je to od moje analize i vidjenja ove utakmice. Nadam se da uzimamo lovu. Srećno ako neko isprati! ▶️ Maxbet ID 335648.

• Mala greška što sam dva puta kopirao tekst i predugačak je.