(4:5) Montreal Canadiens - Anaheim Ducks ( NHL) ✔️✔️✔️

⏺️ Dobro veče svima, sinoć smo pratili interesantnu utakmicu između Habsa i Daksa, u kojoj je očekivano glavna figura utakmice bio rezervni golman domaćeg tima Kreiden Prajmu koji je branio katastrofalnih 67% udaraca na svoj gol pa su tako posle svega 20 minuta igre Daksi imali 0:3 na semaforu i jednu laganu utakmicu ispred sebe. U nastavku Daksima popušta pažnja pa napadačkim hokejom Habsi uspevaju da se približe rezultatski ali na kraju ipak ostaju ispod crte i tako Daksi vezuju treći meč gde kupe poene na strani i to im otvara put da pojure što bolje mesto u gornjem domu pred drugi deo sezone nakon All Star-a za vikend. Što se nas tiče svi nedostaci Habsa su juče iskorišćeni i fina kvota je keširana na liniji; hrabriji su čak mogli ići i do toga da pokupe @2.30 u 60 minuta igre što je već ozbiljan korak. ➡️ Moneyline Ducks @1.75 ✔️ ⬅️⏺️ Prijatno veče svima pa se čujemo nekom narednom prilikom, Pozdrav!