NBA SINGLE

J.Hart 14.5 under (max) Hart najbolja opcija za under ove sezone kada su Pelicansi kompletni,gostovanje Netsima posle ponoci u 01:30 nakon 5 solidnih partija Harta.15,15,14,21,12 su njegove brojke na poslednjih 5 meceva,ali je pogadjao u velikim procentima.Protiv Jazza 15 poena za 37 minuta igre,dok se Ingram jos nije razigrao,6/11fg.Protiv Sunsa 15 poena,6/6ft,4/9fg,4 faula.Onda under u pobedi Pelicansa nad Golden Stejtom 101-96,14 poena,5/6ft,4/10fg.Protiv Timberwolvsa se raspucao,21 poen za 36 minuta igre,4/6ft,8/14fg,4 napravljena faula.A na poslednjoj utakmici se izgleda spustio na zemlju,12 poena za 34 minuta igre,4/12fg,4 napravljena faula.I ako Netsi dosta poena dozvoljavaju bekovima,Hart ce imati dosta veci zadatak u odbrani u vidu Hardena a vidimo da cesto ulazi u problem sa faulovima.Ingram se itekako razigrao te sumnjam da ce Hart dobiti toliko slobode u napadu,a Pelicansi su veceras bez Ziona i Lewis Juniora.Ocekujem losije sutersko vece za Harta,vidim ga na 12 max Jos jedan igrac sa analizom na @wilbekin_tips na ig 👀