(4:3) Colorado Avalanche - Seattle Kraken (NHL)

⏺️ Pozdrav svima, sinoć smo gledali jedan interesantan meč u Denveru između Avsa i Krakena ali smo nažalost ostali kratki za gol na liniji. Avsi su otvorili lepo meč sa 1:0 u ranoj fazi prvog perioda ali potom sledi serija 0-3 Krakena nakon PP gola gost isu spakovali još dva komada i sve u krugu od 15 minuta. Avsi u nastavku hvataju ritam i bez većih problema nadoknađuju zaostatak za rivalom ipak na kraju uz par lepih propuštenih prilika kao i ne iskorišćenost igre bez čuvara mreže Krakena u završnici, Avsi ostaju na tih 4:3 na kraju. Očekivano smo gledali golove i očekivano je bilo da se oba tima upišu s obzirom na forme defanzivaca ipak Avsi i dalje imaju ozbiljnih problema sa branjenjem PP akcija pa je to otvorilo put gostima do gola Kempera. Lep meč, gde smo sa razlogom očekivali da se granica od 6.5 golova prebaci uz pobedu Avsa; ipak kao što rekoh ostajemo kratki uz neke propuštene lepe prilike za taj gol. ⏺️ Prijatan dan svima pa se čujemo sledećom prilikom, Pozdrav!