PIRAMIDA

S.Dinwiddie 12.5 over (admiral) Od veceras krecemo sa piramidom,pocetni ulog je 2000.Cilj je da vezemo 4 singla,a svaki dobitak od tiketa stavljamo na novog igraca.Ako to uspemo,za 4 dana smo stigli do 200 evra.Dinwiddie je vezao 4 undera,ove sezone 13.4 ppg,30 minuta prosecno,9 overa na 22 utakmice.U poslednje vreme u losijoj formi,i samo se ceka trenutak kad ce da prebaci ovu granicu.Proslu utakmicu protiv Pistonsa ostao je na granici za 35 minuta igre (3/9 fg,4/4 ft),a utakmicu pre toga samo 9 poena u porazu od Raptorsa (3/11 fg,3/4 ft).Njegova ekipa posle ponoci u 01:00 na domacem terenu igra protiv Jazza,koji igraju losu odbranu na bekovima.Seth Curry 18,Edwards 18,Beverley koji je los napadac 16,Garland 31,Schroder 26,Simons 24.Beal i Dinwiddie imaju najlaksi MP,a neko pored Beala mora da poentira za ekipu Wizardsa.U slucaju BO mislim da ce Dinwiddie ostati na terenu da se malo razigra,a granica od 12.5 je smesna za igraca koji sutira oko 10ak puta i igra 30+ minuta.Pored toga Jazzi ce dosta vise biti paznje obratiti na Beala,sto Dinwiddieu otvara dodatnog prostora.Mislim da je ovo duel u kom napokon prebacuje ovu granicu,vidim ga na 15+. @wilbekin_tips na ig 👀