Dubl + analiza

Partizan - Crvena Zvezda P/K X. Dortmund - Union Berlin 1X&2+. Soccer @2. Opet taj derbi našeg prvenstva, i meč u kojem se očekuje mrtva igra, 90 minuta vraćanje lopte unazad i poneka retka prilika. Dodatni plus na sve to što su večiti rivali igrali i mečeve u evropskim ligama tokom nedelje pa su vrlo verovatno i još umorniji. Nijedna ekipa se neće ovde previše zaletati, poraz nikom ne odgovara, dok verujem da bi remijem svi bili zadovoljni, možda malo više Partizan s obzirom na to da ima 2 boda viška u odnosu na Zvezdu. Očekujem tvrd meč, i X bar na poluvremenu, ako ne i na kraju utakmice. Znamo da se u Bundesligi igra otvoren, napadački i atraktivan fudbal, uvek na gol više, i pravo bi čudo bilo da ne vidimo bar 2 gola u meču Borusije Dortmund, i to pogotovo na njihovom stadionu. U novijoj istoriji ove 2 ekipe su odigrale 7 mečeva, svaki je došao bar 2+. Od Dortmunda očekujem pobedu, bar nerešen rezultat u najmanju ruku, dok su mi 2 gola nekako zagarantovana i mislim da ih bez problema možemo videti u prvom poluvremenu. Nadam se prolazu, srećno svima koji prate!

• Ja bas mislim da ce ih partizan rasklopiti danas. Igrao bi multri rez 2:1 3:1

• A moglo je komotno i tako biti koliko sam čuo, nisam gledao, ali sreća je ipak na kraju pogledala moj dubl 😂 FT - Partizan 1:1, Dortmund 4:2 ✅✅