Villareal - Atalanta | Analiza sa tri tipa (kvote 1.44, 1.74 i 2.75) ⚽

Pozdrav Burazzeri, danas počinje LŠ, spremio sam neke zanimljive tikete, ali i analizu za ovu utakmicu, pa da probamo. Večeras od 21:00 ekipa Villareala ugostiće Atalantu u u okviru prvog kola grupne faze Lige Šampiona. Villareal povratnik, nakon 10 godina ulazi ponovo u elitu fudbala, i to kao prošlogodišnji šampion Lige Evrope. Atalanta treći put zaredom ulazi u Ligu Šampiona i već su zauzeli svoje mjesto među jakim klubovima. Oba tima su u lošijoj formi trenutno, pogotovo domaćin koji je zadnju pobjedu upisao upravo u finalu Lige Evrope, protiv Junajteda. Atalanta u prvenstvu ima jednu pobjedu, jedan remi, i poraz. 3 boda su uzeli slabadšnom Torinu, i to u 93-oj minuti, remi protiv solidne Bologne, i poraz kući od Fiorentine. Moje lično mišljenje za ovu utakmicu jeste da Villareal ima prednost, jer vidite, nakon 10 godina igraju prvu utakmicu u LŠ, i to na domaćem stadionu, nakon osvojene titule Lige Evrope. Takođe im ide u prilog to što su oni zadnju utakmicu igrali prije 11 dana, dok je Atalanta u skoro punom sastavu igrala prije 3 dana. Itekako su odmorniji i spremniji za ovaj meč, imaju vetar u leđa od strane publike, imaju motiv više da ovu utakmicu odigraju sjajno, zbog toga su moji tipovi: 1️⃣ 1X (1.44) 2️⃣ pobjeda domaćina u barem jednom poluvremenu (ili p/k 1) (1.74) 3️⃣ 1 (2.75) Kkladioničarski pozdrav i srećno!