Liga Evrope/@2.33/Tripl+Analiza

U zadnja dva dana, detaljno analiziram i pogadjam kvotu 2. Nadam se da je bar neko procitao i mozda prepisao. Nastavljam u istom ritmu i nastavku serije dobitih tipova. Za danas 3 utakmice Lige Evrope. ***Arsenal-Olympiacos(D1-3)@1.33 Iako su gotovo sigurno obezbedili prolaz u prvoj utaimici, ne bih se bas zaletao na 1, i zbog toga igram da postizu od 1-3 gola, znatno su kvalitetnija ekipa od Olimpijakosa a Arsenal u zadnje vreme na gotovo svakoj utakmici postigne makar 1 pogodak i iz tog razloga ide ovaj tip. Olimpijakos u zadnjih 6 gostovanja prima gol i ocekujem da se tradicija nastavlja. ***Dinamo Zagreb-Totenhem(G1-3)@1.3 Ista situacija kao kod i Arsenala. Totenhem je jednom nogom u sledecoj fazi, ali da ne bi usli u dodatan problem potrebno je da danas postignu gol. Koju god postavu izveo Murinjo, mogu da daju 1-3 gola. Bitno im je ovo takmicenje i nista nece prepustiti slucaju. Ja ocekujem Kejna od prvog minuta, a od Totenhema da lagano ispostuje moj tip. Nije mi realno da poredim statistiku Hrvatske lige sa Premier ligom, tako ds je necu napisati. ***Rangers-Slavia Prag(D1-3) @1.35 Svakome ko prati fudbal, jasno je na koji nacin igra ekipa Rangersa. Izuzetno su napadacki orjentisani. Imaju rezultat koji ih vodi dalje, vrebace svoju priliku i nadam se uspeti da postignu jedan pogodak. Tesko da ce bas dati 4, jer se Slavia solidno brani i ne dopustaju veliki broj golova. Znacilo bi mi kada biste me podrzali lajkom i da bar neko prepise tipove na svoj tiket. Nadam se prolazu, sve najbolje! ❤