Dubl + analiza / Doktor15

Jučerašnji dubl kvote 2 je prošao ✅✅ nadam se istom scenariju i danas, pa da se bacimo odma na dubl i analizu. Juve - Porto prolaz dalje 1 @1,6. Dortmund - Sevilja drugo poluvreme od 1-3 golova @1,3. Admiral @2. Juve je za vikend protiv Lacija odmarao par igrača baš zbog ove utakmice u koju će ući maksimalno skoncentrisani kako bi nadoknadili minus iz prvog meča. Poznato je da Juve uvek igra mnogo bolje na svom stadionu, dok je Porto obično dosta bolji domaćin nego gost, a i pored toga, da nije bilo glupih grešaka odbrane Juventusa, vrlo verovatno bi bili neporaženi u prvom meču osmine finala. Juve ipak mnogo kvalitetnija ekipa, i prošle godine su jurili zaostatak koji nisu uspeli da dostignu, međutim mislim da je ekipa od tad dosta sazrela, a i sada su u boljoj poziciji pošto imaju gol u gostima te ih i minimalna pobeda vodi u četvrtfinale. Posebno očekujem od Kristijana da povuče danas, ipak je on igrač za velike mečeve, i gotovo uvek ih i majstorski odigra, u svom stilu. Nadam se prolazu Juventusa u sledeću fazu takmičenja. Što se tiče druge utakmice, Sevilja mora da juri zaostatak iz prve utakmice, dok će Dortmund vrlo verovatno vrebati svoju šansu iz kontri i pokušati da završi meč. Navikli smo ove sezone da na Signal Iduna Parku gledamo nešto slabija prva poluvremena, dok se meč otvori u drugom periodu igre. Dakle, očekujem nešto slabije prvo poluvreme po pitanju golova, pogotovo što smo u prvom njihovom meču u prvih 45 minuta igre videli čak 4 gola, dok u drugom poluvremenu očekujem bar 1 gol kao i u skoro svakom meču Dortmunda na ovom stadionu, dok ipak mislim da neće biti previše golova u drugom periodu utakmice jer je ipak ovo nokaut faza lige šampiona, ulog je veliki i igrači će sigurno pokušati da pruže svoju najbolju igru. Nadam se prolazu, srećno ko prati! Za još tipova zapratite me na instagramu @doktor15.tips, SVE JE BESPLATNO