Dubl + analiza / Doktor15

Zadnji dubl koji sam okačio nas je bukvalno par sekundi delilo od prolaza, ali šta je tu je, idemo to danas da ispravimo. Borusija Dortmund - Paderborn 1&2-6 @1,45. Almeria - Sevilla prolaz dalje 2 @1,37. Soccer @2. Dortmund neće izaći u najjačem sastavu s obzirom da je kup i igraju protiv drugoligaša, ali sigurno će se u startnih 11 naći bar par igrača iz prve postave kada se igraju najbitniji mečevi. Dortmund je druga dimenzija za Paderborn, mnogo su jači i mislim da ih i sa drugom ekipom dobijaju lagano. Oba tima igraju otvoreno, napadački, što je situacija i u međusobnim, a znamo i da na Signal Iduna Parku uvek vidimo dosta golova. Takođe, Dortmund je postizao bar 2 gola na zadnjih 5 mečeva u kupu. Očekujem pobedu Dortmunda uz odabranu kombinaciju golova. Sevilja ima odličnu ekipu, pa čak i dosta dobre izmene i u ekipi vlada odlična atmosfera, blizu su drugog mesta u ligi, plasirali su se u nokaut fazu LŠ i večeras će se boriti za polufinale kupa kralja. Sevilja ume često da pruži dosta dobre partije u gostima. Almeria jeste dobra ove sezone, ali Sevilja je jednostavno dosta kvalitetnija, od prvog minuta možemo da očekujemo Luka De Jonga, Papu Gomeza, Munira... Očekujem plasman Sevilje u polufinale kupa kralja, bilo to u regularnom delu igre ili na penale. Almeria jeste oduševila i izbacila dva prvoligaša iz kupa ove sezone, ali mislim da je večeras kraj za njih. Nadam se prolazu, srećno ko prati!

• Ja bi probao Paderborn 1+ prvo, pratim ih., znaju cesto da zabiju u prvom

• Sevilja dobila 0:1,Dortmund vodio u prvom poluvremenu 2:0 i na kraju 2:2... U 95' je bilo 3:1, palim telefon posle 5 minuta, vidim 2:2 i produžeci, Halandu poništen gol a ovi iz penala izjednačili. I na kraju ih naravno dobije Dortmund 3:2. Govnari...