Dubl + analiza / Doktor15

Evo braćo i mene nakon par dana, obaveze jebiga, možda i bolje kakvi su rezultati bili 😁 nadam se zelenim tiketima danas, da ne dužim previše bacamo se odma na posao. Totenhem - Liverpul P/K X @1,77. Alcoyano - Atletik Bilbao X2 @1,18. Soccer @2,09. 📝ANALIZA 📝 Veoma bitan meč za obe ekipe odigraće se večeras u Londonu. I Totenhem i Liverpul se nalaze u vrhu tabele, doduše Spursi su možda u malo boljoj poziciji sa utakmicom manje i trenutno boljom formom. Derbi, verujem da je važno i Klopu i Murinju da danas ne izgube, te očekujem opet još jedan tvrd derbi u moru takvih ove sezone u PL. Liverpul u gostima solidno loš, na 9 mečeva samo 2 pobede, isto toliko poraza i 5 remija. Totenhem dobro igra protiv jačih timova, međutim veliki problem im pravi to što mnogo bodova gube u zadnjim minutima protiv dosta slabijih protivnika. Takođe, mislim da je razlog nešto slabijih partija Tiago Alkantara. Nemojte me pogrešno shvatiti, lik je igračina i fenomenalan je, ali čini mi se da nekako dosta usporava tempo igre Liverpula. Pa dovoljno govori i to da na zadnjih 7 mečeva koje je igrao, Liverpul je ulazio ovaj tip 6 puta, dok su taj jedan put izgubili od Sautemptona sa 1:0 (1:0). Zadnji meč ove 2 ekipe su odigrale pre mesec dana kada je Liverpul slavio sa 2:1 golom u 90' minutu, dok je na poluvremenu bilo 1:1. Sve u svemu, očekujem nešto tvrđi meč, veoma je bitno za obe ekipe da ne izgube, očekujem i jedan X u glavu, ali igramo sigurniju varijantu koja može doći već na poluvremenu. Atletik Bilbao igra fenomenalno od kako je promenio trenera, i dosta neočekivano za njih, igraju na veliki broj golova. Vezali su 4 pobede i u sjajnoj su formi. Gosti će meč krenuti sa drugom postavom, ali svakako očekujem da su kvalitetniji od trećeligaša, pa čak i da ne ide, očekuju se prvotimci u drugom poluvremenu ( Injaki Vilijams, Raul Garsia, Muniain...). Očekujem prolaz Bilbaoa dalje, bilo to u regularnom vremenu, produžecima... Ogradićemo se sigurnijom varijantom jer nam je dovoljno za dubl. Nadam se prolazu, srećno ko prati!

• Takođe, bacite pogled na moj instagram @doktor15.tips, sve je besplatno, samo tamo nekad okačim nešto što ne stignem ovde, ili ako nemam tekstove...

• Neverovatno zaista Bilbao je dobio 1:2 čini mi se, Liverpul 1:3, sve je ukazivao da će biti 0:0 na poluvremenu međutim Firmino daje gol u 4' minutu sudijske nadoknade za pad tipa, odbrana Spursa amateri. Popizdeo sam, mnogo ružan pad...