Coppa Italia: single 🇮🇹🦁

Pozdrav svima! Večeras od 20:45 je na programu prvi meč ⅛ finala italijanskog kupa između Milana i Torina. Kao i prošle godine, tako i ove, igraju b2b utakmicu u ovom periodu. Milan je tada dobio obe, prvu 4-2 posle produžetaka, bilo je 2-2 u regularnom delu, a drugu 1-0 u prvenstvu. Za vikend je Milan rutinski savladao bikove koji nisu stvorili ni šansu protiv rossonera. Danas je Ibra pozvan na utakmicu i očekujem da os prvog minuta bude na terenu, takođe i Hakan Čalhanoglu koji je ušao u drugom poluvremenu za vikend možda zaigra od početka da bi osigurali rezultat. Moji predlozi za večeras: ki 1 @1.55, 1&2-4 @2.30, a kao rizičniji predlog SP1 @2.70 (Milan pobeđuje bez primljenog gola). Srećno 🇮🇹⚽