Peru 🇵🇪 Cusco - Cienciano ⤵️⤵️⤵️

Dobro vece burazzeri. Zbog limita objava, postavljam ovo sada, pola sata pre pocetka meca. Danasnji mecevi sto su okaceni delimicno su prosli, u drugom poluvremenu su se sve ekipe iz prvog tiketa raspucale, a sve sto je trebalo jeste makar gol u prvom da postignu, nazalost uradili su u drugom i to 2+ mogu reci da svi. Nadam se da je neko nesto od ovoga singlirao ili dodao u tiket. I kao i sve vas tako je i mene junajted izjebao na dva takoreci vec dobitna tiketa posto su samo oni ostali za lepu cifru, nazalost videli ste sta su uradili. Ovo su mecevi koji su danas prosli, a onda idemo na vecerasnji tip. Exeter - pp1+ (1.50) ✅ Wigan - pp1+ (1.45) ✅ Norwich - pp1+ (1.45) ✅ Milton - pp1+ (1.50) ✅ Leyton - 1X&GG 2.65) ✅ Burton - 1X&GG (2.40) ✅ Wimbledon - 1GG&2GG (12.00) ✅ 🇵🇪 22.30h Cusco - Cienciano. Gost dolazi u losijoj formi i u zadnja dva meca nisu postigli pogodak, ali nisu ni primili, oba meca 0:0 i zadnji je protiv jakog i neugodnog Sporting Cristala bio. Veceras verujem da ce postici gol, jer iskreno treca utakmica bez pogotka bi im bas sjebalo samopouzdanje. Sa druge strane domacin bez poraza u nastavku sa 3 pobede i dva remija. Ono sto bih napomenuo jeste da izmedju ovih ekipa prosle godine dosao prelaz u korist ekipe Cusco, ali u kupu, dok u prvenstvu ekipa Cusco ima pobedu cak 2013-te godine. Cienciano je pre 3 kola odigrao prelaz gde je vodio 1:0 i izgubio 1:3. Da li je veceras vreme da ih Cusco dobije u prvenstvu? Mozda iz nekog eventualnog prelaza? Rekao bih da je ovde sve otvoreno. Moji tipovi: Tip: Poluvreme ili kraj 1 (1.85), Tip: 3+ (1.95) Rizicniji tipovi: Tip: 1&GG (4.00), Tip: 2-1 (28.00) Srecno! Napoli24💙