Kome ide trofej? 🏆🤾

Došao je i dan kada ćemo dobiti šampiona regionalne SEHA lige. U finalu se sastaju Vesprem ⚔️ Vardar. Dok je Vesprem skroz očekivano tu, na megdan im izlazi ekipa koju su svi otpisali, a za koju sam vam rekao da nikad ne otpisujete jer su baš tada najbolji. Da rezimiramo polufinala pa da predjemo na tipove: Vesprem se mučio u prvom poluvremenu jer je bekovska linija dala prvi gol tek u 16 minutu, a poluvreme završila sa 4,medjutim probudila se četa Davida Dejvisa nakon predaha i samlela beloruskog šampiona dok je Vardar 51 minut bio grogiran i imao minus 6,čekali su svi da Zagreb dokrajči rivala i sasvim zasluženo udje u finale medjutim srce junačko je proradilo i nošeni sjajnim odbranama 38-godišnjeg Borka Ristovskog ekipa Vardara je 3 sekunde pred kraj izjednačila i onda u penal seriji izbacila "boljeg" protivnika. E sad moja vizija je sledeća: ug 58,5 - @1,88 finale je i ne očekujem goleadu, Vardar ako misli da bude blizu ili dobije moraće da maksimalno uspore igru jer trčanjem neće imati šanse protiv Vesprema koji ima širu klupu i na svakoj poziciji po bar dva vrhunska igrača. 20:30 u Zadru sa direktnim prenosom na arenasport 2 pogledajmo najbolji rukomet u regionu! Hajde, hajde Vardare!