MLS 🇺🇸 Sporting Kansas City - Dynamo Houston ⤵️⤵️⤵️

Dobro vece. Prethodni lajv je prosao ujedno je to moja 100-ta objava bila, nadam se da ste ispratili. Tip: 1X (1.90) ✅ Posle kratke pauze usled neke lose serije, eto me ponovo sa vama i nocas vas vodim u MLS 🇺🇸 02.30h Sporting Kansas City - Dynamo Houston. Da pocnemo od Dinama koji posle ove pauze ne moze da pronadje pravu igru i ocigledno je da imaju problem sa koncentracijom i ne ide im od ruke cuvanje rezultata. Zasto ovo kazem? Zato sto su imali mec sa Los Angelesom, gde su u prvom poluvremenu vodili rezultatom 1:3, a onda su za 7min primili 2 gola i mec je zavrsen rezultatom 3:3. Takodje protiv LA Galaxy su imali umalo dobijen mec, ali su nesretno primili gol u 91-om minutu i tako je taj mec zavrsen rezultatom 1:1. Prosli mec igrali su kod kuce protiv ekipe Dallas-a i nekako du imali svoju igru, imali svoje sanse, medjutim nisu uspeli to da iskoriste pa je mec zavrsen bez golova. Tako da na osnovu ovoga, veceras ne ocekujem da ce uspeti da se odbrane od ekipe koja je pokazala da moze odigrati lep fudbal, ali kao i da im ponekad zafali i malo srece. Domacin je zabelezio dobre rezultate na prethodnim utakmicama i daje utisak da se moze nositi sa svima, a kako i ne bi kada je napadac Alan Pullido u prethodne 8 utakmice zabelezio 4 pogotka i 4 asistencije. Na prosloj utakmici nije blistao i imao je samo jedan sut u okvir gola, no uprkos tome Kansas je uspeo u gostima da savlada ekipu Minesote sa 1:2. Veceras ocekujem od ovog momka da zabelezi dobru partiju, jer igraju kod kuce i protiv ekipe od koje bi lako trebali uzeti sva 3 boda, takodje ocekujem presing od samog pocetka i rano postizanje gola. Dakle, idemo na tipove. Tip: 1&2+ (1.70) Rizicniji tipovi: Tip: H1 (2.25), Tip: PP Tim1 2+ (3.60) Srecno! Napoli24💙