🏀NBA🏀 NEW ORLEANS - UTAH 3/4 2(1.80)

Zašto 3/4 2(1.80) Evo objašnjenje Obe ekipe igraju slabo odbranu. Igra se na velik broj poena što se može videti po rezultatu prvog poluvremena gde vode Pelicansi sa 60:48. Ekipa Jute je odlično igrala prvu četvrtinu gde su vodili skoro do zadnjih minut ipo, ali nakon toga su ušli u seriju promašaja što je iskoristio New Orleans i odvojio se na skromnih 12 poena prednosti na kraju prvog poluvremena. Utah mora pod hitno da počne da igra agresivnije kako u odbrani tako i u napadu. Očekujem da im trener u svlačionici ukaže na greške i promeni malo stil igre. Utah će u drugom poluvremenu juriti rezultat gde ja očekujem da već u 3/4 sustignu protivnika i spuste prednost rivala. TIP POBEDNIK 3/4 Utah (1.80) SREĆNO SVIMA KOJI ISPRATE!!!