-USL- @1.80

Posto je napisao brat Miloradus jedan prejak tip za Amerikance, doduse MLS, imam ja jedan odlican takodje, pa da vezemo zajedno. Orange County - Phoenix Rising, tip je Phoenix daje gol u drugom poluvremenu @1.80. Momci iz Arizone igraju odlicno, ovaj povratnicki tunir igraju maestralno, 2 utakmice/2 pobjede uz gol razliku 10-1. Pratio sam i kvotu sve do posljednjeg trenutka (sada) i padala je sa 2.15 sve do 1.55 kolika je sad, naravno ovo je kvota na tip pobjede Phoenixa, mi igramo da ce postici gol u drugom poluvremenu. Ekipa Countyja skoro da i nema napad, u kalendarskoj 2020.g. gol razlika im je 1-9, tako da ocekujem napadacki raspolozen Phoenix i nema problema. Dakle - Phoenix daje gol u drugom poluvremenu. Srecno braco!