Ludi jedan tiket

Valensija x&gg. Ocekujem da valensija krene silovito od prvog minuta, sto otvara kontru za vrlo brze igrace atalante, valensija ce dati prva gol i ako primi gol za 1:1 to je meni kraj utakmice nece vise ici ni jedan tim silovito RB- totanhem: x-1: rezultat u prvoj utakmici je bio 0:1 nije nedostizno ali mislim da ce se prvo poluvreme traziti rupe u odbrani i analiza RB od strane Murinja, u drugom ce krenuti silovito na gol RB sto otvara kontru za vernera i drugare koji ce to iskoristiti(totanhem nema pravi napad danas) Eibar-sosiedan 2(2-2&3+) eibar nije losa ekipa ali sosiedan je lepo skockan ove godine i zbog te trke oko evrope u spaniji ne smeju bas puno da kiksaju(mozda probati i x-2) Blackpool- trannmere 1&gg domacinska ekipa koja igra dobro i ocekujem pobede i sto se tice njihovih utakmica pada dosta golova, gosti igraju sa puno golova takodje Burton-bolton 1&gg ista situacija kao i prethodni par, dosta golova pada ali opet dajem prednost domacinu