Liga debila 🏆

Liverpool-Napoli Tip: hc1 kv. 2.05. Mislim da se ne treba puno govoriti, ovdje ocekujem debakl Napolia, jer su u uzasnoj formk u gostima s obzirom na prethodne sezone dok je Liverpool konstantan. Napoli vise ni nema sirinu za igranje i LP i Serie A. Pobjeda od 2 razlike je i vise nego realna po super kvoti.⚫⚫⚫ Slavia Praha- Inter Tip: 1x i GG kv. 2.65. Bez obzira sto ce mnogi od vas tipovati x2 i 2 ja mislim da ipak ovdje Inter nema sta da trazi. Slavia je tvrda ekipa i to su pokazali i ove i prosle sezone u evropskim takmicenjima. Ici ce i oni da pobjede ali oprezno. Rizicniji je tip ali ko zeli sigurnije od ovoga neka odigra 1x.⚫⚫⚫ Leipzig-Benfica Tip: 1-1 kv . 2.05. Njemci su napadacka ekipa sa svojom prepoznatljivom napadackom igrom, igraju svaki minut maksimalno i krenuti ce napadati od prve minute, napadati ce konstantno i ocekujem da pobjede u oba poluvremena.⚫⚫⚫ Burazzeri sretno!