Crewe - Colchester - Koji K je ovo

Braco ja sam prva osoba koja mrzi tekstove o saradnjama i slicno posto i sami znate da u nekih 80% posto slucajeva zapravo na kraju svi padnemo i kenjamo na sajtu posle pada, tako da namerno u naslov nisam stavio nista tipa saradnja, 99% prolaz, poklon dana itd!! Eh sto se sada tice ove utakmice, evidentno je da tu ima necega, ili je barem bilo, nova sezona prva utakmica tako da se nikad ne zna. Da pocnemo od sezone 2012/13, 10.11.2012 Crewe odnosi pobedu, dosla iz 2/1 utakmica ( poluvreme 0:2 kraj 3:2 ) Zatim sezona 2013/14, prva utakmica 29.12.2013 Crewe ponovo odnosi pobedu posle prelaza, iz 1/2 doslo ( poluvreme 1:0, kraj 1:2 ) Sledeca sezona 2014/15 Colchester uzima prvu pobedu ubedljivim rezultatom u gostima 0:3 ( 27.9/2014 ) Da bi zatim 7.2.2015 u drugom okrsaju bodove odnela ekipa Crewe naravno ponovo prelaz u pitanju ( 1:0 poluvreme ( gol u 45+1 ) i na kraju 2:3 za Crewe ) Sledeca sezona 2015/16 Crewe odnosi prvu pobedu posle prelaza po PETI put, 24.11.2015 1:0 poluvreme i na kraju 2:3 za Crewe, gol u 93 minutu donosi pobedu gostima. Zatim od sezone 2016/17 pobede odnose iskljucivo domacini, poslednja utakmica izmedju ova dva tima Crewe je pobedio posle prelaza, znaci sada je pitanje sta ovde igrati, da li pobedu na domacine ponovo, u ovom slucaju Crewe? ili cekati poluvreme i mozda prelaz? Zanimljivo je sto su u tih 6 utakmica poslednjih isli cik cak, uvek Col/Crewe/Col/Crewe/Col/Crewe sada je pitanje da li ici logikom i igrati na domacina ili je na redu Colchester, odlucite sami braco.