-YAKUZA- FUDBAL

LASK-BRIZ ..TIP1:2+(1,33)TIP2:DP2+(2,28)TIP3:3+(2,10)TIP4:GG(1,85)TIP5:TIM12+(2,90)...Veceras nas ocekuje mec Play off-a izmedju Laska i Briza.I jedni i drugi su trenutno u jako dobroj formi.Lask u poslednjih 12 meceva ima 10 pobjeda i 2 remija.U prosloj fazi su na iznenadjenje vecine izbacili ekipu Bazela ukupnim rezultatom 5-2.Svih 7 golova palo je u drugim poluvremenima ovog dvomeca.Igraju napadacki fudbal i stvaraju puno prilika i pucaju od samopouzdanja nakon ovakvih rezultata,posebno nakon dosta ubjedljivog izbacivanja Basela iz LS.Briz je takodje u dobroj formi,na njihovu klupu je ove sezone dosao Clement Phillipe koji je prosle godine osvojio prvenstvo sa Genkom.Ove godine je Briz prvi favorit za osvajanje Belgijskog prvenstva.U prosloj fazi su izbacili Dinamo iz Kieva.U prvom mecu u Belgiji,slavili su 1-0,da bi u Ukrajini remizirali 3-3.Takodje igraju napadacki fudbal i ne vjerujem da su u Austriju dosli da se brane...Sefild Wed-Luton..TIP1:1x...TIP2:T12+...TIP3:1...TIP4:3+.....Stiv Brus je napustio Sefild na kraju prosle sezone i presao na klupu Njukastla.Nije bas sjajno poceo sezonu,izgubio je oba meca na klupi Njukastla,Medjutim,njegovom bivsem klubu njegov odlazak nije bas tesko pao.Pobjedili su 2 od 3 meca u prvestvu.U prva dva kola savladali su Reading 1-3 i Barnsli 2-0.U zadnjem kolu su izgubili na gostovanju Milvolu 1-0.Primili su rani gol,zatm je Milvol dobio crveni karton, i nakon toga je Sefild citavu utakmicu napadao svim silama,imao je cak 21 sut(od toga 9 u okvir gola)ali jednostavno lopta nije htjela u gol.Luton je proslogodisnji prvak Lige 1,ali se makar za sad nije uspio snaci u Cempionsipu.Imaju jedan remi i 2 poraza,U prvom kolu su remizirali sa Mildsbrom 3-3,da bi u nakon toga izgubili od Kardifa 2-1 golom u 96.minutu,i od WBA 2-1.Protiv WBA su na poluvremenu vodili,ali su primili 2 brza gola na pocetku 2.pol u 48 i 51.min i tu su ostali bez bodova.Glavni problem za Luton veceras moze biti njihov stoperski tandem Bredi i Pirson koji se od pocetka muce,a dodatno ce veceras imati problema sa ofanzivcima Sefilda Flecerom Harisom i Marfijem,Po meni je Sefild veceras dosta veliki favorit i ocekujem pobjedu domacina...Bez analize. Fleetwood,Rochdale i Linkoln mogu GG ili 3+.