TIKET 6.5 kvota YAKUZA

APOEL-SUTJESKA Prvi mec u Niksicu,zavrsen je rezultatom 0-1 za ekipu Apoela.Pogodak su postigli iz penala,za koji neko kaze da je pravedno dosudjen,neko da nije.U toku meca rivali su bilo relativno izjednaceni.U 70.minutu Sutjeska je imala priliku da izjednaci iz penala,ali je Nikolic bio neprecizan.U vecerasnjoj utakmici Apoel igra pred svojom publikom,ima prednost iz prvog meca,i mislim da ima kvalitetniji tim od Sutjeske,i da ce se plasirati u dalju fazu bez vecih problema.TIP: TIM1 2-4 BASEL-PSV U prvom poluvremenu,prvog meca rivali su bili izjednaceni i po igri i po rezultatu(1-1),da bi u nastavku PSV bio bolji.Basel je poveo,ali je PSV postigao 2 gola u zadnja 3 minuta.Nakon toga,Basel je u prvenstvu izgubio od ST.Gallena rezultatom 1-2,a PSV je izgubio od Ajaxa u Super kupu 2-0.Obje ekipe igraju napadacki fudbal,a posebno imajuci u vidu proslu utakmicu,i to da ce sada Basel morati napadati od samog starta,mislim da nas ocekuje utakmica sa dosta prilika i minimum 3 gola. TIP:3+ Valleta-Ferencvaros TIP:3+ Olympiacos-Plzen Prva utakmica zavrsena rezultatom 0:0,nije bas da nije bilo prilika ali nijednoj ekipi nije poslo za rukom da konkretno postigne pogodak.Sada nas ceka revans u Grckoj,gdje Olympiacos docekuje Plzen pred svojim navijacima,a svi znamo kakvu atmosferu oni prave.Mislim da ce Olympiacos postici pogodak,posebno sto bi potencijalni pogodak Plzena im stvorio mnogo problema,ali isto tako mislim da ce vrlo tesko postici 4.TIP: TIM1 1-3 Real Madrid-Totenhem Utakmica AUDI cup-a,ovaj turnir ekipama znaci vise od samih prijateljskih utakmica.Real ove pripreme igra takoreci ocajno,posebno njihova odbrana koja igra katastrofalno.U 3 pripremne utakmice primili su 12 golova.Tri od Bajerna,2 od Arsenala i cak nevjerovatnih 7 od gradskog rivala Atl,Madrida.Osim toga sto su primili golove,interesantan je nacin na koji su ih primili,dakle protivnicki igraci su prolazili sa nevjerovatnom lakocom kroz njihovu odbranu.Sa druge strane Totenhem je odigrao 2 pripremne utakmice.U prvoj je pobjedio Juventus sa 3-2,da bi nakon toga izgubio od Man Utd-a 2-1.U ovoj utakmici mislim da cemo vidjeti dosta golova,meni ovo izgleda kao x2(1,52) i cak TIM22+(2,10) jer smatram da osim toga sto Real trenutno izgleda katastrofalno,Totenhemu prije pocinje prvenstvo i mislim da su njegovi igraci trenutno u boljoj fizickoj spremi,i mislim da su po meni blagi favoriti.Tako da bih na manji ulog probao TIM22+(2,10),a sto se tice ovog tiketa smatram da bi smo trebali vidjeti minimum 3 gola.TIP:3+ To je to drugari,srecno!