Квота 3.05 и ја у улози фудбала

Браћо хокеја нема до септембра и шта ћу морам да анализирам фудбал. Тако сам данас спремио за вас један леп тикет на јачи улог. Прва утакмица AIK-Ararat Arm. тип 1D1+ квота (1.45). Неочекивано AIK је изгубио прву текму са 2:1 од тоталног ауцајдера од екипе,сћ с тога мислим да су они њих само подценили и да с швеђани за 2 класе бољи од гостију. Овај тип ми је некако највише привукао пажњу јер ипак домаћин вија резултат с тим мислим да ће гостима забити минимум један гол у првом полувремену ако не и два ал остаћемо на једном. Друга текма Celtic-Sarajevo тип 1p1 квота (1.45). Селтик одрадио већину посла у гостима али није још завршено мислим да ће Селтик ову текму одиграти у првом полувремену гас у првом и друго само додавање и вожња противника, с тога мој тип Селтик добија прво полувреме. Трећи пар CFR Cluj-Astana тип 2+ (1.45). Просто ова квота на овај тип мора да се искористи. Прва текма је било 1:0 за Астану али како је Клуж овде фаворит мора се опробати, мислим да ће бити "на кнап„ голова и да ће ова текма ићи у 2:0 или 1:1 опет мој неки осећај само. Обично се деси да у реваншима оваквих "тврдих„ тимова буде голеаде алу два гола су нама сасвим довољна. Срећно бураззери.