Povratak na sajt

Posle duze pauze evo i mene na sajtu. Nisam neko vreme bio aktivan, NBA je u pauzi, pa rekoh da malo krenem i sa fudbalom. Za danas sam gledao sta ima zanimljivo, i sem kvalifikacija za ls ponuda i nije bas najbolja. Ipak prva tekma koja mi je zapala za oko igra se na Islandu, u drugoj ligi od 21:15. U pitanju je mec Fjolnir-Fram. Fjolnir se namece kao najozbiljnija ekipa i prvi konkurent za povratak u Pepsifild, dok je Fram jedan od konkurenata za drugo mesto. Tacno smo na polovini, i sada se zahuktava. Poznato je svima da se na Islandu igra na golove, pa ja za danas ovde vidim sasvim napadacki fudbal. Fjolnir prima skoro gol po mecu, ali takodje i daje skoro po dva. Fram ima gol razliku 17 15, pa verujem da ovde vredi probati sledece tipove: tip 1- gg3+ (1,80), tip 2- gg4+(2,65), tip 3- gg i d2+ (2,12). Ja licno idem sa ovim zadnjim, Fjolnir je ipak bolja ekipa, i mislim da ce moci da dobiju ovo na svom terenu. Isto tako mislim da ce i primiti gol, Fram u zadnjih 10 meca u gostima samo na 2 nije postigao gol. Naravno i gg4+ mi je skroz okej na neki tiket da se doda. Drugi mec je Feronikeli-TNS. Jos uvek ne mogu da prezalim dva primljena gola TNSa u zavrsnici meca, vec sam bio spreman da podignem pare ali neverica na kraju. Malo mi je nerealno da ekipa iz tzv drzave Kosovo bude bolja od ekipe koja je u Velskom plejofu pocistila sve i u 10 utakmica plejofa dobila 9 uz jedan neresen rezultat. Ceka ih pakao u Pristini, tesko gostovanje ali ja licno ne vidim nacin da Velsani ne postignu bar jedan pogodak sto se placa kvotom 1,45. Takodje mislim da su svesni da kako bi bili sigurni za prolaz dalje vrlo verovatno im jedan nece biti dovoljan, sto znaci da bi moglo i da se proba G2+, a to se placa kvotom 3,45. X2 je 1,65, X2 i 2+ je 2,40. Da sumiram ovo jeste Feronikeli iznenadio sve sa ona 2 brza gola, jeste tako nametnuo je sebe kao favorita ali sto se mene tice TNS ima kvalitet da prodje u naredno kolo i verujem da nece ponoviti gresku i dozvoliti poraz. Dakle G1+, G2+, X2, X2 i 2+ su neke ideje za ovu tekmu. Treca tekma nas vodi na Maltu, Valletta-Dudelange. 2 2 u prvoj, Dudelange je ispustio 2 gola prednosti iz prvog poluvremena, i tako zadali sebi tezak zadatak pred revans. Dominirali su u prvom poluvremenu ali u nastavku su igrali dosta slabije i Valleta je to iskoristila. Veceras ne ocekujem neku zatvorenu tekmu, Dudelange mora da napadne, a ekipa koja je prosle sezone igrala ligu evrope ne sme lako da se preda u ovom dvomecu. Takodje Valletta je odradila sjajan posao u gostima i veceras ce pokusati da zavrsi posao. GG je lepa i realna opcija sa kvotom 1,60, GG i G2+ sto je meni licno favorit je 2,80, GG4+ je 3,20. Eto braco, to je od mene, malo cu se cesce javljati ovde pa se nadam da cemo zajedno uzimati kes. Pozdrav i srecno nam bilo.