07.06.2019. FUDBAL

Evo predloga fudbala za danas: 1.Austrija:Slovenija D1-3 (1,30),1 (1,70),1 2+ (2,15), 1 D2-3 (2,65) Prvi par za danas za mene je Austrija. Nisu uzeli nijedan bod u prve dve utakmice dok je Slovenija dva puta odigrala nereseno. Mislim da je vreme za prvu pobedu Austrije jer bas nisu imali srece u prve dve utakmice. Slovenija ce verovatno i danas ici na bod ali vreme je da izgube jednu utakmicu 2.Ceska:Bugarska PKX (1,80), 0-2 (1,70), I<II (2,10) Ocekujem ovde vrlo tvrdu utakmicu sa malo golova i mozda neresenim ishodom sa obzirom da su obe ekipe vrlo slicnog kvaliteta i nacina igre. Bice dosta defanzivan fudbal bez preteranog zaletanja te tesko da ce biti goleade, a i ako padne koji gol verujem da ce to biti u drugom poluvremenu posle 60. minuta. 3.Danska:Irska 1 (1,60), 1 2+ (2,10), 1 D2-3(2,55) Irska je prva u grupi sa 6 bodova s tim sto su igrali protiv gibraltara i gruzije i obe utakmice pobedili minimalno sto je jako lose. Danska 2 neresene utakmice i vreme je da konacno pobede nekoga. Po imenima i igri verujem vise Danskoj imaju kvalitetniju ekipu igraju kuci jednostavno moraju ovo pobediti. 4.Norveska:Rumunija 2+ (1,45),D 1-3 (1,35) Nesto manje kvote za ovaj par ali prilicno sigurni parovi za mene. Obe ekipe igraju efikasan fudbal verujem da ce ovde biti golova. Mislim da je Norveska kvalitetnija ekipa i domacini su ali ni Rumuni nisu lose poceli ove kvalifikacije te bolje igrati kombinacije sa golovima ipak. 5.Ukrajina:Srbija X2 (1,50), X2 2+ (2,35), G1+ (1,45), PKX (1,58) Sto se tice ove tekme previse su uzdigli Ukrajinu u ova prva dva kola nije to neka toliko dobra reprezentacija, ja verujem u Orlove pise se da cemo poceti sa dva špica zabija ga Jovic 1/1. Idemo po pobedu!