NBA igraci

Opet sam kratak sa vremenom, pa cu malo skratiti analizu. Sinoc polovicno, 4 od 8, ocekivano kad jedno vece izdomirniras sutra uglavnom promasis sve ali sta ces. Idemo dalje i veceras napadamo ovako. Tiket 1: 1) DeAndre Jordan + (10,5). Zestoko sam se opekao preksinoc sa njim ali veveras ga prosto moram uzeti. Veceras je jedina slaba tacka u odbrani Indiane Majls Tarner. Tesko da ce moci da se nosi sa prejakim Jordanom tesko da ce ga zadrzati veceras ispod 10 poena. Niksi ce morati svoju sansu da traze bas pod kosem jer ce ostali imati bas teske zadatke sa odbranom Indiane. Nadamo se da se iskupi za onu brukubod pre dva dana. 2) Joel Embid - (26,5). Klivlend veceras bez pola tima, bukvalno ce Fila ovo zavrsiti do poluvremena. Vraca se Bobi, moguce je da ce Braun probati sto vise da odmara Embida, ne ocekujem vise od 25 minut, a njega, mozda cak i 20 pa tako da bez minutaze ne prebaci ovo. 3) Robin Lopez + (14,5). Robin igra sasvim solidno u poslednje vreme. Cikago veceras bez LaVinea pa ocekujem da Robin dobije vise lopti i napadne malo jace Lejekerse koji nisu najsjaniji na centru. Dve utakmice u underu, pre toga 3 u overu pa se nadamo da se vrati jako veceras. 4) Giannis Antetokounmpo - (27,5). Minus mi je veceras zbog protivnika, Pelikana. Ne ocekujem da ovo bude takmicarski mec, vise revijalno lagana pobeda Baksa i BO koji ce dozvoliti Grik Friku da se malo odmori, posto im je ovo cetvrta utakmica u 5 dana. Ovo je prvi tiket, bukvalno sam ga sastavio i ispisao vam ovo za 10 minuta. Totalni haos, ali nadamo se najboljem. Za kasnije utakmice cu sastaviti jos jedan i podeliti sa vama braco.