ARESNAL - BOURNEMOUTH

Arsenal se trenutno nalazi u njima prepoznatljivoj formi, barem kada je igra na Emirejtsu u pitanju, dok je Bornmut vezao devet izgubljenih utakmica na strani u PL. Arsenal igra atraktivno, pogotovo u prvom poluvremenu, ocekuejm da ce i veceras krenuti jako od samog starta, a uz raspolozeni napadacki tandem Laca-Auba prosto je ne moguce ne ocekivati da Arsenal vodi na poluvremenu. Moj tip za ovu utakmicu je 1-1 i 2-4, 1-1 jer kao sto rekoh, Arsenal igra napadacki fudbal, Bornum je jedna domacinska ekipa i igra u gostima im nije jaca strana, dodajem da je Bornmut veceras dosta oslabljen jer igraju bez 2 (po meni) najbolja igraca ovog tima Wilsona i Brooksa, 2-4 jer Arsenalu nije strano dobijanje utakmica sa 2-0, 3-0 , ja cu ovo singlirati za solidnu uplatu. Srecno!