Zabari

Poz svima, danas dosta utakmica u dragoj nam Italiji, odvojio bih par realnijih tipova. Imolese-sambenedetese, tip 1 (1&1-3) Imolese znatno bolja ekipa, u odlicnoj formi su, bodovi im svakako trebaju, gosti u slaboj formi, u odnosnu na pocetak sezone znatno losiji i msm da ce morati da sacekaju bodove u nekoj drugoj tekmi Pordenone-vis Pesaro Tip 1, takodje probao bih gol na domacina u prvom poluvremenu, ili da ce biri minimum jedan gol u oba poluvremena Pordenone inace dosta vise golova i postize i prima u prvom poluvremenu, trenutno su na samom vrhu tabele, u solidnoj su formi, imali su prokockana 3 boda protiv znatno slabije ekipe od danasnje, ali gosti su u slaboj formi, ocekujem da danas domacin ugrabi sav plen. Fermana-gubbio tip 1x, domacin ug 1-2, mozda cak i x probati Fermana je u ocajnoj formi, mesec dana ranije ovo bi bio fix dana, danas druga situacija, gubbio ne igra toliko lose, imali su i par nezgosnih utakmica u zadnje vreme, solidna forna pogotovu za tim koji je inace jako los na gostovanjima, preporucio bih X u 1 ili 2 poluvremenu, za hrabrije ki X Pozz!